Ana Sayfa Oyun Xbox Live Gold Temmuz Ayı Oyunları

Xbox Live Gold Temmuz Ayı Oyunları

Xbox Live Gold Temmuz ayı için beklenen oyunlar yayında. Xbox Live Gold oyunları içerisinde yer alan yapımlarda dikkat çekenler hangileri? Kaç farklı oyun yayınlandı?

-

Oyun konsolları için yarış hızla devam ediyor. Bu konuda iddialı olan Sony’nin önüne geçmek isteyen Microsoft, sadece oyun konsolları değil, bunun yanında oyun servisleri ve Xbox Live Gold gibi sistemleriyle de öne çıkmayı başarıyor.

Her ay yeni oyunların dağıtıldığı Xbox Live Gold sisteminde son olarak Temmuz ayı için oyunların yayınlandığı açıklandı. Bu kez sunulan oyunlar ise geçen aya göre bir nebze olsun daha iyi olarak değerlendirilebilecek olan oyunlar oldu.

Xbox Live Gold Temmuz Ayı Oyunları Neler?

Her zaman olduğu gibi eski oyun konsolları için de oyun desteği açıklandı. Hatta tam dengeli bir dağılım söz konusu. İki oyun Xbox 360 konsolları için, diğer iki oyun ise Xbox One oyun konsolları için yayınlandı.

Xbox 360 oyun konsolları için açıklanan ilk oyun Meet the Robinsons oldu. Wilbur karakterinin maceralarını konu edinen oyun, çok üst seviye bir yapım olmasa bile eğlenceli serilerden biri olarak değerlendirilebilir.

Bunun dışında Xbox 360 için dağıtıma çıkan bir diğer oyun ise Castlevania Symphony of the Night yapımı oldu. Yine eski olsa da iddialı yapımlardan biri olan oyunun aksiyon dolu bir yapım olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Xbox Live Gold Temmuz ayı oyunları içerisinde gelelim Xbox One için yayınlanacak olan yapımlara. Bu oyunlar içerisinde de ilk dikkat çeken seri Inside yapımı oldu. Orta çağda geçen bir başka oyun olan Big Crown Showdown ise ikinci oyun olarak karşımıza çıktı.

Her ay olduğu gibi bu ay da 4 farklı oyunu sunan firmanın, sürprizleri bu şekilde. Ay içerisinde Xbox Live Gold üyelerine başka sürprizlerin gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.