Ana Sayfa Oyun Xbox One S Fortnite Sürümü Ortaya Çıktı

Xbox One S Fortnite Sürümü Ortaya Çıktı

Xbox One S Fortnite modeli için beklenen açıklama yapıldı. Xbox One S Fortnite özellikleri neler olacak?

-

Battle Royale oyunları çok hızlı bir gelişim göstermiş durumda. Bu alanda çok iddialı yapımların sunulmaya başlandığını görüyoruz. Hatta artık sadece oyunlar değil, oyunlar için özel olarak üretilen ürünler de karşımıza çıkmaya başladı. Bu ürünler arasında özel üretim oyun konsollarını da görmeye başladık. Son olarak Xbox One S Fortnite sürümünün geleceği ortaya çıktı.

Xbox One S Fortnite Neler Sunacak?

Özel bir oyun konsolu versiyonu olarak gelecek olan yeni oyun konsollarının çok önemli bir sistemsel değişikliği olmayacak. Yeni bir konsoldan çok yeni bir versiyon geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Konsolların Fortnite oyunu için özelleştirilmiş olan bir tasarım kullandığını görmek mümkün olacak.

Tasarım kısmında en çok dikkat çeken kısım ise konsolların renkleri olacak. Bu modelle beraber mor kasa kullanılmaya başlanacak. Mor oyun konsollarının ana modele göre çok daha dikkat çekici olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Bunun dışında kontrol cihazı kısmında da önemli bir değişiklik olduğunu görmek mümkün olacak.

Xbox One S Fortnite

Renkler konusunda yeni bir düzene geçiş yapıldığını göreceğiz. Oyun içi para desteği gibi artılarla beraber de gelecek olan Xbox One S Fortnite konsollarının Xbox Live sistemi için de bir aylık bir deneme süresi içerdiğini görmek mümkün olacak.

EA Access gibi sistemlerinde desteğini sunacak olan yeni oyun konsollarının 1 TB depolama alanına sahip olduğunu ve 299 dolar satış fiyatıyla karşımıza çıkacağını da ekleyelim. Muhtemelen bu model için sunulan özelleştirmeler, sadece tasarım kısmında sınırlı kalmış olacak.

Konsolların resmi olarak tanıtımının ne zaman yapılacağı da yine bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor. Tanıtımın 9 Haziran gününde yapılması beklentisi var. Fakat dediğimiz gibi henüz kesin bir bilgi elde edilemedi.