Ana Sayfa Oyun Xbox One S Fortnite Sürümü Ortaya Çıktı

Xbox One S Fortnite Sürümü Ortaya Çıktı

Xbox One S Fortnite modeli için beklenen açıklama yapıldı. Xbox One S Fortnite özellikleri neler olacak?

-

Battle Royale oyunları çok hızlı bir gelişim göstermiş durumda. Bu alanda çok iddialı yapımların sunulmaya başlandığını görüyoruz. Hatta artık sadece oyunlar değil, oyunlar için özel olarak üretilen ürünler de karşımıza çıkmaya başladı. Bu ürünler arasında özel üretim oyun konsollarını da görmeye başladık. Son olarak Xbox One S Fortnite sürümünün geleceği ortaya çıktı.

Xbox One S Fortnite Neler Sunacak?

Özel bir oyun konsolu versiyonu olarak gelecek olan yeni oyun konsollarının çok önemli bir sistemsel değişikliği olmayacak. Yeni bir konsoldan çok yeni bir versiyon geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Konsolların Fortnite oyunu için özelleştirilmiş olan bir tasarım kullandığını görmek mümkün olacak.

Tasarım kısmında en çok dikkat çeken kısım ise konsolların renkleri olacak. Bu modelle beraber mor kasa kullanılmaya başlanacak. Mor oyun konsollarının ana modele göre çok daha dikkat çekici olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Bunun dışında kontrol cihazı kısmında da önemli bir değişiklik olduğunu görmek mümkün olacak.

Xbox One S Fortnite

Renkler konusunda yeni bir düzene geçiş yapıldığını göreceğiz. Oyun içi para desteği gibi artılarla beraber de gelecek olan Xbox One S Fortnite konsollarının Xbox Live sistemi için de bir aylık bir deneme süresi içerdiğini görmek mümkün olacak.

EA Access gibi sistemlerinde desteğini sunacak olan yeni oyun konsollarının 1 TB depolama alanına sahip olduğunu ve 299 dolar satış fiyatıyla karşımıza çıkacağını da ekleyelim. Muhtemelen bu model için sunulan özelleştirmeler, sadece tasarım kısmında sınırlı kalmış olacak.

İlginizi Çekebilir: Fortnite İsimleri

Konsolların resmi olarak tanıtımının ne zaman yapılacağı da yine bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor. Tanıtımın 9 Haziran gününde yapılması beklentisi var. Fakat dediğimiz gibi henüz kesin bir bilgi elde edilemedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

OPPO Find X2 OLED Ekranı İle Rekor Kırabilir!

Oppo, Find X2, bir akıllı telefonun sunabileceği en iyi ekranlardan birine sahip olacak. Resmi Oppo hesabından ve şirketin Başkan Yardımcısı Brian Shen'den...

Realme 6 Pro Geekbench’te Görüntülendi!

Realme 6 serisinin Perşembe günü açıklanacağı doğrulandı. Lansman öncesinde, Realme 6 Pro Geekbench kıyaslama platformunda görüntülendi ve karşılaştırma sonuçları bazı önemli detayları...

Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition Satışa Sunuluyor!

Xiaomi geçen yıl iki akıllı saat tanıtmıştı. Bu modellerden biri ise şimdi Mi Watch Exclusive Edition adı altında piyasada yerini alacak.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Golf Edition Geliyor!

Samsung, Güney Kore'de Galaxy Watch Active 2'nin iki yeni modelini tanıttı. Cihazlar yeni Golf Sürümü'nün bir parçası ve adından da anlaşılacağı gibi golf...

Realme X50 5G Master Edition Serisi Geliyor!

Realme X50 Pro 5G akıllı telefonu piyasaya sürülmeden önce Realme X50 5G akıllı telefonu piyasaya sürülmpştü. Hemen ardından Realme Master Edition'ı tanıttı. Bu özel...