Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Xiaomi'nin yeni Black Shark 2 akıllı oyun telefonu Çin'de 3C sertifikasını aldı...

-

Oyun dünyasında da hızlı bir yükseliş yapmak isteyen Xiaomi, geçtiğimiz yıl Black Shark akıllı telefonu ile ses getirmişti. Bir önceki modelin yükseltilmiş bir sürümü olarak Black Shark 2 akıllı telefonu bugün Çin’de 3C sertifikasını aldı.

Bazı söylentiler, telefonun Black Shark Skywalker olarak piyasaya girebileceğini da iddia etmekte. Bunun sebebi ise 3C Sertifika listesinde cihaz, model numarası olarak SKW-A0 isminde anılmıştır.

Ayrıca akıllı telefonun tasarımına ait bir görüntüde sızdırıldı. Telefonun genel olarak nasıl bir görünüme sahip olacağı kısmen netleşiyor. Xiaomi‘den gelecek oyun telefonunun Black Shark Skywalker olup olmayacağına dair bir yapılan resmi onay yok.

Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Söylentilerin bu yönde olmasının bir diğer sebebi ise kısa bir süre öncesinde aynı model numarasına sahip bir telefonun Geekbench’te görüntülenmesi oldu. Önceki yayınlanan listeye göre akıllı telefon Snapdragon 855 yonga seti, 8GB RAM ve Android 9 Pie işletim sistemi ile donatılacak.

SKW-A0 model numarasına sahip yeni bir Black Shark telefonunun 3C onayı, 27W şarj cihazıyla gönderileceğini de onaylıyor. Bu şarj cihazı, Xiaomi Mi 9‘un perakende kutusunda bulunan şarj cihazıdır. Bunun dışında 3C listesinde başka bilgi yoktur.

Sızdıran kaynaklara göre akıllı telefonun açıklanan sürümlerden farklı bellek boyutlarına da sahip olacağını iddia ettiler. Ayrıca Gelişmiş oyunlar için Game Turbo özelliğinin de bulunacağını da söylediler.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yeni Labirent Saldırısı – 10 TB Değerinde Kullanıcı Verisi Çaldılar!

Canon, bir fidye yazılımı saldırısına uğradı. Canon'un e-postası, Microsoft Teams, şirketin ABD web sitesi ve diğer dahili uygulamalar da olmak üzere bir...

Samsung Galaxy Z Fold 2’nin İnanılmaz Koruma Özelliği!

Samsung'un dün gerçekleşen Unpacked 2020 etkinliğinde Galaxy Z Fold 2'yi piyasaya sürmesi bekleniyordu. Fakat şirket telefonla ilgili ağzını sıkı tutmaya devam etti.

Google Pixel 5 ve Pixel 4a (5G) Ne Zaman Çıkacak – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Pazartesi günü Snapdragon 730G işlemcili Google Pixel 4a'yı tanıttı. Orta sınıfa damgasını vuran Pixel 4a (5G)...

En Hızlı Android Telefonlar (Temmuz 2020)

Üst düzey Android akıllı telefonların çoğu Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklense de, bazıları ham performans puanları açısından diğerlerinden daha hızlı. Bu nedenle...

Realme’nin Yepyeni Telefonu Realme C12 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek ?

RMX2189 model numaralı yeni bir Realme telefonu, Tayland, Çin ve Endonezya olmak üzere üç ayrı ülkeden sertifika aldı. Sertifikalar, bir telefonun çıkışından...