Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Xiaomi'nin yeni Black Shark 2 akıllı oyun telefonu Çin'de 3C sertifikasını aldı...

-

Oyun dünyasında da hızlı bir yükseliş yapmak isteyen Xiaomi, geçtiğimiz yıl Black Shark akıllı telefonu ile ses getirmişti. Bir önceki modelin yükseltilmiş bir sürümü olarak Black Shark 2 akıllı telefonu bugün Çin’de 3C sertifikasını aldı.

Bazı söylentiler, telefonun Black Shark Skywalker olarak piyasaya girebileceğini da iddia etmekte. Bunun sebebi ise 3C Sertifika listesinde cihaz, model numarası olarak SKW-A0 isminde anılmıştır.

Ayrıca akıllı telefonun tasarımına ait bir görüntüde sızdırıldı. Telefonun genel olarak nasıl bir görünüme sahip olacağı kısmen netleşiyor. Xiaomi‘den gelecek oyun telefonunun Black Shark Skywalker olup olmayacağına dair bir yapılan resmi onay yok.

Xiaomi Black Shark 2 İlk Sertifikasını Aldı!

Söylentilerin bu yönde olmasının bir diğer sebebi ise kısa bir süre öncesinde aynı model numarasına sahip bir telefonun Geekbench’te görüntülenmesi oldu. Önceki yayınlanan listeye göre akıllı telefon Snapdragon 855 yonga seti, 8GB RAM ve Android 9 Pie işletim sistemi ile donatılacak.

SKW-A0 model numarasına sahip yeni bir Black Shark telefonunun 3C onayı, 27W şarj cihazıyla gönderileceğini de onaylıyor. Bu şarj cihazı, Xiaomi Mi 9‘un perakende kutusunda bulunan şarj cihazıdır. Bunun dışında 3C listesinde başka bilgi yoktur.

Sızdıran kaynaklara göre akıllı telefonun açıklanan sürümlerden farklı bellek boyutlarına da sahip olacağını iddia ettiler. Ayrıca Gelişmiş oyunlar için Game Turbo özelliğinin de bulunacağını da söylediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Uygulamaları 2020

Android için en iyi Antivirüs programı hangisi? Akıllı telefonlar hayatımızın doğal bir parçası haline geldi. İnsanlar telefonlarını artık sadece iletişim için kullanmıyorlar. Bunun...

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...

Yeni Motorola Telefonu Stylus Kalemi İle Piyasaya Sürülecek!

Samsung’un Galaxy Note serisi, ekran kalemi olan en popüler akıllı telefon serisi, ancak ekran kalemi ile telefon yapan başka üreticiler de var....

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.