Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Xiaomi Farklı Ülkelerde Üretim Yapacak!

Xiaomi Farklı Ülkelerde Üretim Yapacak!

-

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yıl içerisinde hızlı bir yükseliş ile akıllı telefon piyasasında oldukça büyük bir kısma sahip oldu diyebiliriz. Öyle ki Apple ve Samsung‘dan sonra 3. sıraya yerleşmeyi başarmıştı.

Bu yıl ki yükselişini yeni üretim mekanları oluşturarak devam ettirmeyi planlayan Xiaomi, planlarını yavaş yavaş gerçekleştiriyor gibi gözüküyor.

Hindistan ve Brezilya bölgelerinde kendi üretim merkezlerini açacak olan Xiaomi, farklı ülkelere de kendi üretmiş olduğu akıllı telefonları sunarak yavaş yavaş dünya çapında akıllı telefonlarını satmaya başlayacak.

Bir kaç yıl içerisinde Apple ve Samsung’u Xiaomi’nin altında görürsek hiç şaşırmamak gerekiyor, zira Xiaomi bu yılın en çok sevilen markalarından bir tanesi oldu, tabi hızlı yükselişin hızlı inişle sonuçlandığı gerçeğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.