Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 10 Pro Plus'ın Devasa Bataryası ve 8K Video Kaydı Desteği!

Xiaomi Mi 10 Pro Plus’ın Devasa Bataryası ve 8K Video Kaydı Desteği!

Xiaomi Mi 10 Pro Plus, devasa bataryası ve 8k video desteği ile göz kamaştırıyor...

-

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi telefonunun M2007J1SC model numarasına sahip olduğu biliniyor. Bu telefonun Xiaomi Mi 10 serisindeki en güçlü cihaz olduğu söyleniyor.

Bu nedenle, Xiaomi Mi 10 Pro Plus veya Mi 10 Pro Max olarak adlandırılması bekleniyor. Dün Xiaomi, 11 Ağustos‘ta sanal bir etkinlik düzenleyeceğini doğruladı ve şirketin yıldönümüne vurgu yaptı.

Söylentilere göre Mi 10 Pro Plus da bu etkinlikte resmiyet kazanabilir. Güvenilir bir kaynak, Mi 10 Pro Plus’ın ekran görüntüsünü paylaştı. Ayrıca, telefonun video kayıt yeteneklerini de ortaya çıkardı.

TUV ekran görüntüsü gizemli telefonun 2,520mAhlık çift bataryaya sahip olduğunu ortaya koyuyor. Dolayısıyla toplam kapasitesi 4.500mAh ediyor.

İddia edilen Xiaomi Mi 10 Pro Plus’ın 120W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Mi 10 Pro Plus, tek bir batarya sağlamak yerine, yaklaşık 15 dakika içinde tamamen şarj edilebilen çift batarya kullanıyor.

Kaynak tarafından paylaşılan diğer ekran görüntüsü, Xiaomi M2007J1SC ahize kullanılarak kaydedilen bir video dosyasının özellikler sayfasını gösteriyor.

Görüntü, Mi 10 Pro Plus’ın 10 bit 8K çözünürlüklü videoları HDR10‘da kaydedebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, akıllı telefonun gelişmiş bir fotoğrafçılık ve videografi deneyimi sunacağı anlaşılıyor. Bu yeni telefon için sabırsızız.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakSeogoog

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...