Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 10’a Dair Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi 10’a Dair Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

0

2020, Xiaomi‘nin 10. yıldönümü ile çakışıyor ve Xiaomi 10‘un önemi özelliklerini ortaya çıkarıyor. Son zamanlarda, yaklaşmakta olan Xiaomi amiral gemisinin birçok sızıntısına sahibiz. Bu, cihaza olan ilginin çok büyük olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, çıkış tarihinin yaklaştığını da tahmin edebiliyoruz. Bu bağlamda, dün telefonun bazı çekimleri internette görüntülendi.

Daha önce açıklandığı gibi, bu telefon kavisli kenarları olan bir delik ekran tasarımına sahip. Deliğin konumu ekranın sol üst köşesinde bulunuyor. Xiaomi Mi 10’un genel ekranı oldukça iyi. Evet, görsel efektler bayaa şaşırtıcı. Ayrıca, telefonun ayarlar arayüzünde ‘MIUI 11.0.2’ sürümünü de görebiliyorsunuz.

Bununla birlikte, bazı dikkatli kullanıcılar akıllı telefonun arka kamera kısmının uyumlu olmadığını keşfetti. Özellikle kameradaki ışık doğal değil ve akıllı telefonun arkasındaki halo etkisi belirgin bir şekilde yırtık.

Xiaomi Mi 10

Bu açıdan bakıldığında, bu resmin bir kullanıcının çalışması olması da muhtemel. Ancak özelliklerin çoğu elimizdeki mevcut bilgilerle benzer olduğundan bu haberi yazmaya karar verdik.

Daha önce açıklanan bilgilere göre, Xiaomi Mi 10 serisi bir delikli ekran kullanıyor, arka kameralar dikey olarak düzenlenmiş ve ana kamera 100MP çözünürlüğe sahip.

Çekirdek konfigürasyonu açısından, Xiaomi Mi 10 serisi Qualcomm Snapdragon 865 yonga setine sahip. SA ve NSA çift modlu 5G’yi destekleyen telefon, Xiaomi Mi serisinin ilk çift modlu 5G amiral gemisi olacak.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version