Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 6X Reklam Afişlerinde Görüntülendi

Xiaomi Mi 6X Reklam Afişlerinde Görüntülendi

Merakla beklenen yeni orta segment akıllı telefon Xiaomi Mi 6X için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Xiaomi Mi 6X akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı belli oldu mu? İşte telefonlar için son detaylar...

-

Oyuncu serisi bir akıllı telefon modelini sunarak, bir anda dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Xiaomi, son dönemlerde akıllı telefonlarını daha sık olarak güncellemeye başladı. Mi 7 amiral gemisi serisinden önce yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya devam eden markanın, son olarak Xiaomi Mi 6X akıllı telefonlarının tanıtılması bekleniyor.

Amiral gemisi serisinden önce tanıtılacak orta segment akıllı telefonlar arasında yer alacağı belirtilen Xiaomi Mi 6X modeli için ise sürekli yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonlar için paylaşılan sistem özelliklerinden söz etmiştik. Şimdi ise yeni akıllı telefonlar için afiş görselleri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 6X Ne Zaman Geliyor?

İlk olarak A2 adıyla gelmesi beklenen akıllı telefonların, Xiaomi Mi 6X adıyla geleceği ise neredeyse kesinleşmiş durumda. Resmi afiş görsellerinin ortaya çıkmasının ardından, etkinlik için davetiyeleri de paylaşılan akıllı telefonların, şimdi ise resmi reklam afişleri ortaya çıktı. Markanın resmi sosyal medya hesabında ortaya çıkan afiş görsellerine göre Xiaomi Mi 6X akıllı telefonlarının beklenen orta segment modeli olacağı görülüyor.

Xiaomi Mi 6X

Afiş üzerinde 6X modelinin adının yer alması, bu model için beklentileri doğrulamış oldu. Bunun dışında yeni akıllı telefonların sistem özellikleri konusunda da yeni bilgiler var. Buna göre yeni akıllı telefonların 5.99 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Full HD+ ekran çözünürlüğüne sahip olması beklenen akıllı telefonların, Snapdragon 660 işlemci serisini kullanması ve 4 ile 6 GB olmak üzere iki farklı RAM bellek seçeneğiyle gelmesi bekleniyor.

12 MP ve 20 MP değerinde çift arka kamera ile gelecek olan modelin, ön kamerasında da 20 MP değerinde bir kamera bulunacak. Tüm bu özelliklerle beraber uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak öne çıkması beklenen Xiaomi Mi 6X akıllı telefonlarının tanıtımı ise 25 Nisan olarak açıklandı. Tam olarak resmi bir açıklama yayınlanmış değil ancak tanıtım için 25 Nisan tarihi şimdilik en net bilgi olarak gözüküyor. Yeni modelin tanıtımı sonrasında tüm detayları sitemizden paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here