Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Xiaomi Mi 8 akıllı telefonları, amiral gemisi modeller içerisinde yeni bir sınıf oluşturdu demek yanlış olmayacaktır. Öyle ki telefonların hem fiyatı hem de sistem özellikleri düşünüldüğü zaman amiral gemisi canavarı lakabının yeni sahibi konumuna geçen Xiaomi Mi 8, bazı özel modellerle beraber geldi. Markanın bu noktada en çok dikkat çeken telefonu ise Xiaomi Mi 8 Explorer Edition akıllı telefonları oldu.

Zenginleştirilmiş bir tasarımı kullanan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition akıllı telefonları, bir bakıma serinin en iyi modeli olmuştu. Son gelen bilgiler ise bu modelin güncelleneceği konusunda detayları ortaya çıkardı.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition Yeni Bellek Seçenekleri İle Geliyor

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition akıllı telefonlarının satışa çıkmasının ardından bu modelin sadece tek bir seçenekle beraber geleceği duyurulmuştu. Yapılan duyuru da markanın bu model için sadece 8 GB RAM bellek miktarı sunacağı açıklanmıştı.

Bu özel versiyonu almak isteyen kullanıcıların depolama alanında ise 128 GB gibi bir depolama alanı sunduğunu görüyoruz. Tek bir versiyonla gelen akıllı telefonların şimdi ise farklı versiyonlarla güncelleneceği ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Özel tasarım ayrıntılarıyla gelecek olan yeni modelin diğer versiyonlarında ise 4 GB RAM bellek miktarının ve 6 GB RAM bellek miktarının bulunacağından söz ediliyor. Hem 64 GB depolama alanı hem de 256 GB depolama alanı seçeneklerini göreceğiz. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition akıllı telefonları için yeni seçeneklerin sunulmasının en büyük artısı ise fiyat olacak.

Tek bir modelle gelen bu serinin 8 GB RAM bellek miktarının da bulunması, fiyatın 570 dolar seviyesine kadar çıkmasına neden olmuştu. Şimdi ise özellikle 4 GB RAM ile 64 GB depolama alanı sunacak olan modelin fiyatının çok daha uygun olmasını bekliyoruz. Fiyatlar ve yeni modellerin çıkışı konusunda kesin bilgiler ortaya çıktığı zaman, haberimizi bu bilgilere göre güncelleyeceğiz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here