Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Xiaomi Mi 8 Pro, MIUI 11 Güncellemesi Alıyor!

Xiaomi Mi 8 Pro, MIUI 11 Güncellemesi Alıyor!

Xiaomi'den yeni bir güncelleme daha !

-

Xiaomi, Mi 8 Pro için MIUI 11‘in başka bir güncellemesini kullanıma sundu. Akıllı telefon, 2018’de çıkmış bir amiral gemisiydi ve telefon şuan, MIUI v11.0.6.0’ın kararlı bir güncellemesini alıyor.

Bilmeyenler için, MIUI, Android işletim sistemine dayanan çok değiştirilmiş bir arayüzdür. MIUI 11 de en son çıkan Android 10 işletim sistemine dayanıyor. Ancak yetkililer, kullanıcıların güncellemeye başlamadan önce Xiaomi Mi 8’deki verilerini yedeklemeleri gerektiğini belirtiyor. Bunun nedeni, belirli uygulamaların henüz Android 10’u optimize etmemesi veya uyumlu olmamasından kaynaklanıyor.

Mi 8 ilk olarak MIUI 11 güncellemesini Aralık 2019’da aldı ve Android 10’u akıllı telefona getirdi. Bu büyük güncelleme, çeşitli hata düzeltmeleri ve daha iyi kararlılığın yanı sıra çeşitli iyileştirmeler de getiriyor.

Dikkate değer düzeltmelerden biri de Xiaomi Mi 8 modelinin avatar işleviyle ilgili bir hatayı içeriyor. Yeni güncellemedeki, indirme boyutu bazı kullanıcılar için oldukça büyük olsa da. 2 GB’a yakın veya daha büyük bir indirme boyutu öneren raporlar da bulunuyor.

Güncelleme aşamalı olarak dağıtılıyor. Bu, belirli Xiaomi Mi 8 Pro kullanıcılarının güncellemeyi diğerlerinden önce alacağı anlamına geliyor. Bu şekilde, birinci gün hatalar ve sorunlar bulunabilir. Güncellemeyi almadıysanız, biraz daha bekleyin ve daha fazla güncelleme haberi için bizi izlemeye devam edin..

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...