Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 9 5G Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 9 5G Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarında yer alacak olan teknoloji ortaya çıktı. Xiaomi Mi 9 5G nasıl bir akıllı telefon modeli olacak?

-

Xiaomi Mi 9 akıllı telefonlarının tanıtılmasının üzerinden oldukça uzun bir zaman geçti. Serinin yeni akıllı telefonları, tıpkı diğer modeller gibi oldukça ilgi görmeyi başarmıştı. Yeni akıllı telefonların tekrar gündeme gelmesinin nedeni ise Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonları.

Bu kez ortaya çıkan bilgiler Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarının özelliklerinin nenler olacağını ortaya koydu. Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında nasıl bir değişiklikle geleceği konusunda bilgiler veren yeni akıllı telefonlar için beklenen özelliklere geçelim. Öyle ki Xiaomi Mi 9 5G modellerinde de üst düzey özellikler dikkat çekecek.

Xiaomi Mi 9 5G Nasıl Bir Telefon Olacak?

Öncelikle ortaya çıkan görsellerle beraber Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarının tasarımının nasıl olduğu konusunda bilgiler verelim. Paylaşılan bilgilere bakacak olursak, tasarım kısmında an modelden çok üst düzey bir farklılık olmayacak. Yine ana modelin tasarım çizgilerinin yansıtıldığını göreceğiz.

Üst üste sıralı olan 3 kamera kullanımı devam edecek. 3 kameranın ortasında yer alan kamera kısmında kırmızı çerçevelere yer verildiğini görmek mümkün olacak. Yine bu kısımda da herhangi bir değişiklik olmayacağını söylemek yanlış olmaz.

Xiaomi Mi 9 5G

Tasarımı çok değişmeyecek olan Mi 9 5G akıllı telefonlarının teknik kısımda bazı farklılıklar sunması bekleniyor. Bir kere yeni akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemcilerin 5G desteği bulunacak. 5G destekli modemlerle beraber gelecek olan akıllı telefonların 5G modemlerinde istenen hız değerlerine çıkılması bekleniyor.

Bunun dışında yeni akıllı telefonların ekran kısmında ise 6.39 inçlik bir panel sunacağı konusunda bilgiler var. Diğer akıllı telefon modellerinden farklı olarak bu modelde bir takım özel ekran teknolojilerinin kullanılacağı konusunda da bilgiler var ancak yeni akıllı telefonların ekran çözünürlük değeri konusunda kesin açıklamalar bulunmuyor. Bunlar için firma tarafından yapılacak olan tanıtımı bekliyoruz.

Kısa süre sonra tanıtım yapılacaktır. TENAA onayının alınmış olması, bu durumun en büyük işaretlerinden bir tanesi. Yeni akıllı telefonlar için tanıtım yapıldığı zaman, sitemizde özellikleri paylaşacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

En iyi Disney Plus Star Wars Filmleri

Disney Plus artık dünyanın birçok yerinde yayın yapıyor. Oldukça fazla izleyici kitlesiyle dünyada yeni bir soluk uyandırıyor. Aynı zamanda bir Star Wars...

En İyi Android Tabletler 2020

2020 Yılındayız ve size bu yılın en iyi android tabletler listesini hazırladık. Geriye sadece ihtiyacınız olanı seçmek kalıyor.Samsung...

En İyi Video İzleme Siteleri – Eylül 2020

YouTube, hiç şüphesiz internet üzerinden çevrimiçi ücretsiz video akışı sağlayan en büyük video platformudur. Günlük olarak görüntülenen ve yorumlanan milyarlarca videoya ev...

Xiaomi Mi Band 5 İncelemesi

Xiaomi kısa süre önce yeni Mi Band 5 modelini piyasaya sürdü. Önceki versiyonu ile karşılaştırıldığında büyük bir yükseltme olmasa da, Mi Band...

Xiaomi Redmi 9 İncelemesi

Redmi telefonları Xiaomi için her şeyin başladığı yer ve seri hala şirketin en önemli telefonlarından oluşuyor. Redmi telefonları her zaman, mümkün olan...