Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 9 5G Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 9 5G Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarında yer alacak olan teknoloji ortaya çıktı. Xiaomi Mi 9 5G nasıl bir akıllı telefon modeli olacak?

-

Xiaomi Mi 9 akıllı telefonlarının tanıtılmasının üzerinden oldukça uzun bir zaman geçti. Serinin yeni akıllı telefonları, tıpkı diğer modeller gibi oldukça ilgi görmeyi başarmıştı. Yeni akıllı telefonların tekrar gündeme gelmesinin nedeni ise Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonları.

Bu kez ortaya çıkan bilgiler Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarının özelliklerinin nenler olacağını ortaya koydu. Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında nasıl bir değişiklikle geleceği konusunda bilgiler veren yeni akıllı telefonlar için beklenen özelliklere geçelim. Öyle ki Xiaomi Mi 9 5G modellerinde de üst düzey özellikler dikkat çekecek.

Xiaomi Mi 9 5G Nasıl Bir Telefon Olacak?

Öncelikle ortaya çıkan görsellerle beraber Xiaomi Mi 9 5G akıllı telefonlarının tasarımının nasıl olduğu konusunda bilgiler verelim. Paylaşılan bilgilere bakacak olursak, tasarım kısmında an modelden çok üst düzey bir farklılık olmayacak. Yine ana modelin tasarım çizgilerinin yansıtıldığını göreceğiz.

Üst üste sıralı olan 3 kamera kullanımı devam edecek. 3 kameranın ortasında yer alan kamera kısmında kırmızı çerçevelere yer verildiğini görmek mümkün olacak. Yine bu kısımda da herhangi bir değişiklik olmayacağını söylemek yanlış olmaz.

Xiaomi Mi 9 5G

Tasarımı çok değişmeyecek olan Mi 9 5G akıllı telefonlarının teknik kısımda bazı farklılıklar sunması bekleniyor. Bir kere yeni akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemcilerin 5G desteği bulunacak. 5G destekli modemlerle beraber gelecek olan akıllı telefonların 5G modemlerinde istenen hız değerlerine çıkılması bekleniyor.

Bunun dışında yeni akıllı telefonların ekran kısmında ise 6.39 inçlik bir panel sunacağı konusunda bilgiler var. Diğer akıllı telefon modellerinden farklı olarak bu modelde bir takım özel ekran teknolojilerinin kullanılacağı konusunda da bilgiler var ancak yeni akıllı telefonların ekran çözünürlük değeri konusunda kesin açıklamalar bulunmuyor. Bunlar için firma tarafından yapılacak olan tanıtımı bekliyoruz.

Kısa süre sonra tanıtım yapılacaktır. TENAA onayının alınmış olması, bu durumun en büyük işaretlerinden bir tanesi. Yeni akıllı telefonlar için tanıtım yapıldığı zaman, sitemizde özellikleri paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redmi K30 Serisine Dair Yeni Detaylar Var!

Xiaomi Grubu Başkan Yardımcısı ve Redmi markasının Genel Müdürü Lu Weibing, kısa süre önce şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Redmi K30 Pro'nun...

Realme 6 ve 6 Pro Geliyor!

Realme markası 3 yaşında ancak adında hızla büyüyen bir ürün kataloğuna sahip. Geçen yıl piyasaya sürülen Realme 5 serisi, 5.5 milyon adeti...

İstanbul’da En Çok Kaza Gerçekleşen Yerler

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, geçtiğimiz yılın kaza istatistiklerine bakarak 2019 yılında gerçekleşen en çok ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının meydana geldiği 10 bölgeyi...

Lenovo Oyun Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürdü!

Lenovo'nun oyun akıllı telefonu piyasasına girdiğini biliyoruz. Duyuru birkaç hafta önce yapıldı ve telefonun Lenovo’nun Legion oyun markası altında piyasaya sürüleceği açıklandı....

Nokia Edge 2020 – Fiyatı Ve Özellikleri

Nokia… Son günlerde adından söz ettiren akıllı telefonlar arasında ve her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya çalışan isimlerden. Bu sebebten bu yazı tam...