Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi Max 2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi Mi Max 2 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

-

Çinli teknoloji devleri akıllı telefon pazarına yöneldi. Son yayınlanan üretim miktarlarına baktığımız zaman Çinli teknoloji devlerinin ardı ardına yeni seri akıllı telefonlar yayınladığını görüyoruz. Bu markalardan birisi de Xiaomi. Kendi kullanıcı kitlesine sahip olan marka akıllı telefon dünyasında farklı modelleri piyasaya sürerek kullanıcı kitlesini arttırmaya çalışıyor. Markanın bu noktada yeni adımı ise Xiaomi Mi Max 2 serisi oldu.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Telefon geliyor mu? Gelecek mi? Soruları sorulmaya başlamışken yeni seri akıllı telefonların ilk özellikleri ortaya çıktı. Performans testleriyle beraber ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların nasıl özellikleri olacağı da böylelikle netlik kazanmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların belli olan özellikleri neler? Bakalım.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Ekranları Nasıl Olacak?

Öncelikle telefonun ekran özellikleri konusunda bilgiler ortay çıktı. Phablet modeli olacağı kesinleşen akıllı telefonların ekran boyutunun ise 6.4 inç olacağı görüldü. Oldukça yüksek bir ekran boyutuna sahip olmasıyla beraber öne çıkacağı düşünülen Xiaomi Mi Max 2 akıllı telefonlarının ekranlarında muhtemelen LCD panellerin kullanılması bekleniyor.

Testlerde yer alan bilgilere göre ekranların çözünürlük miktarı ise 1920 X 1080 yani Full HD olacak. Çözünürlük değeri ve ekran boyutu dışında ekran kısmında daha ne gibi değişikliklerin olacağı ise bilmiyoruz.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Teknik Özellikleri

Ekran özelliklerinde olduğu gibi telefonun teknik özellikleri de performans testlerinde yer aldı. Aynı test sonuçlarına göre orta sınıf akıllı telefonlara hitap edeceği düşünülen akıllı telefonların işlemci modelinin Snapdragon 625 modeli olması bekleniyor.

Şu an için piyasadaki en iyi orta sınıf işlemcilerinden biri olan modelin toplamda 2.2 GHz hız değeri sunduğunu görüyoruz. Telefonun işlemcileri dışında belli olan teknik özelliklerinin bir diğer ise 4 GB RAM bellek miktarı. Tabi RAM bellek teknolojisinin nasıl olacağı konusunda da detay yok.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Kameraları Yeterli Mi?

Telefonun kamera özelliklerine geçelim. Xiaomi Mi Max 2 modelinde kamera kısmında ciddi değişimler söz konusu. Testlere göre arkada yer alacak olan 12 MP kamera 4K çekim yapabilecek. HDR fotoğraf modu var mı yok mu belli olmasa da telefonun kameralarının daha birçok özelliğe sahip olması bekleniyor. Ön kamera kısmında ise 5 MP değerinde kameraların kullanılacağı ve bu kameraların 2K çekim yapabileceği iddiası var. Ön kameranın ayrıca selfie çekimleriniz için geniş açılı kamera özellikleri bulunacağı da gündemde.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak? Fiyatlar Nasıl?

Telefon hakkında merak edilen özellikler büyük ölçüde yayınlanmış durumda. Xiaomi Mi Max 2 için henüz marka bir doğrulama yapmamış olsa da yeni seri akıllı telefonlarda sürekli olarak bu şekilde performans testlerinin ortaya çıktığını ve genelde bu performans testlerinin doğruyu yansıttığını görüyoruz.

Xiaomi Mi Max 2

Bu nedenle muhtemelen Xiaomi Mi Max 2 akıllı telefonlarında da benzer bir durumun söz konusu olması bekleniyor. Akıllı telefonların çıkış tarihi için ise net bir açıklama yok. Fakat telefonların bu ay içerisinde tanıtım yapılacağına da kesin gözü ile bakılıyor. Tanıtımla beraber hem telefonların fiyatı hem de çıkış tarihi netlik kazanmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...