Ana Sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi Mix 5G Katlanabilir Telefon Olarak mı Geliyor?

Xiaomi Mi Mix 5G Katlanabilir Telefon Olarak mı Geliyor?

Xiaomi'nin katlanabilir telefonunun Xiaomi Mi Mix 5G olduğu, son sızıntılardan sonra daha da netleşmeye başladı...

-

Xiaomi’nin yaklaşmakta amiral gemisi Mi 9 Pro 5G hakkında son birkaç gündür önemli sızıntılar gündeme geliyor. Ancak önümüzdeki hafta tanıtılacak olan ikinci model Mi Mix 5G hakkında pek bir şey duymadık.

Şimdi ise şirket bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Mi Mix 5G telefonunun ilginç bir özelliğini ortaya koyuyor. Yeni Mi Mix 5G tanıtım posteri bize %100 ekran gövde oranından fazla bir sınır olduğunu söylüyor.

Bu, telefonun katlanabilir olduğu hakkında spekülasyonlar oluşturuyor. Kısa bir sıra önce sızdırılmış bir görüntü ise telefona farklı bir bakış açısı getiriyor. Xiaomi Mi Mix 5G’nin son derece kavisli ekranı var. NEX 3 ve Mate 30 Pro‘da bulunan şelale ekranından bile daha kavisli görünüyor.

Xiaomi Mi Mix 5G Katlanabilir Telefon Olarak mı Geliyor?

Bu, telefonun ekranının soldan içe katlandığının bir işareti olabilir mi? Bu spekülasyon aslında çok da yanlış sayılmaz. Xiaomi’nin Mi Mix serisi, her zaman yeni nesil tasarımların yer aldığı konsept olarak ön plana çıkmayı başarmıştır.

Xiaomi Mi Mix 5G Katlanabilir Telefon Olarak mı Geliyor?

Tanıtım posterindeki telefonun, Xiaomi’nin birkaç ay önce gösterdiği katlanabilir akıllı telefona çok benzeyeceğini düşünmüyor musunuz? Ekranın sol ve sağ tarafları arkaya doğru katlandığında ekranın katlandığını hayal edin. Şimdi, Mi Mix 5G’nin sızdırılmış görüntüsüne bakın.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...