Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri

Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri

Xiaomi yeni tanıtılan tableti Mi Pad 4 kutu içeriği ve tüm açılardan görüntüleri foto galerimizde sizlerle...

-

Birkaç ay süren spekülasyonlardan sonra Xiaomi nihayet dördüncü nesil tablet modeli olan Mi Pad 4 modelini geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Xiaomi Mi Pad 4 özellikleri ve tasarımı ile önceki modellerden özellikle farklı bir tasarım stili benimsiyor ve bunun üzerine bir LTE versiyonu da sunuyor!

Bu foto galerisi bir Çin merkezli Sina Technologies blog sitesinden birkaç kişi tarafından kutudan çıkarılan Mi Pad 4‘ün bazı resimlerini içerir.

Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri

Xiaomi Mi Pad 4 eski modeller ile aynı 8 inç bir ekrana sahip ancak bu durumda cihazın önceki modellere göre geniş olmasını sağlayan bir 16:10 en boy oranı var. Böylece tablet tek elle kolaylıkla tutulabilir. Ekran ayrıca 1920 x 1200 piksel çözünürlüğe sahiptir. Üst ve alt çerçeveler kesilmiş ve önceki modellerden daha ince görünmektedir. Cihaz yine merkezi olarak yerleştirilmiş bir selfie kamera ile birlikte gelirken, ev düğmesi ise artık ekranın içinde olacak şekilde tasarlandı.

Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri

Arka panel tasarımı önceki modellerden biraz farklı olan bir tasarımı benimser. Tamamen metal bir tasarıma sahiptir. Ancak bir LTE versiyonu olduğundan anten bandı için alan yaratılmasının zorunlu olduğu ve bunun en üst kenarda yapıldığı görülmektedir. Önceki Mi Pad modellerinin arkasındaki hoparlör ızgaraları da arkada görünmüyorlar. Bunun yerine cihaz alt taraftaki USB Type-C bağlantı noktasının her iki tarafında bulunan hoparlör ızgaralarıyla yeni bir tasarım oluşturur. Sol üst köşede tek bir arka kamera var. Ayrıca arka panelde bir adet Mi logosu bulunur.

Xiaomi Mi Pad 4 kutu açılımı sırasındaki tüm fotoğraflar aşağıda sizlerle;

Fotoğrafları gerçek boyutlarında görmek için tıklamanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto GaleriXiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri Xiaomi Mi Pad 4 Kutu Açılımı Foto Galeri

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here