Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Xiaomi Mi Tv Pro 75 İnç Geliyor!

Xiaomi Mi Tv Pro 75 İnç Geliyor!

Xiaomi, yeni televizyon serisine 75 inçlik televizyonlar ekliyor...

-

Kasım 2019’da Xiaomi, 55 inç, 65 inç ve 75 inç Xiaomi Mi TV 5 modellerini tanıttı. Aynı gün, Pro modelleri de resmi olarak duyuruldu.

55 inç ve 65 inç Mi TV 5 Pro ve Pro olmayan modeller satışa sunuldu fakat, diğer modeller piyasaya sürülmemişti. Xiaomi,75 inç Mi TV 5 ve Pro‘nun 13 Mart‘tan itibaren satın alınabilecek.

75 inç Xiaomi Mi TV 5 Pro ve Pro olmayan baskının da bu Cuma satışa çıkacağı doğrulandı. 75 inç Xiaomi Mi TV 5‘in fiyatı yaklaşık 1.512 dolar ve 75 inç Mi TV 5 Pro‘nun fiyatı ise 1.440 dolar olarak listelendi.

Xiaomi Mi TV Pro 75 inç, yüzde 106 NTSC renk gamı desteğine sahip 4K kuantum noktalı ekranı barındırıyor. 8K içerik oynatabiliyor. HDR10 Plus ekran bir MEMC çipi ile donatılmış.

4 GB RAM ile 65 GB depolama alanına sahip. Pro modeli, yüzde 97’lik bir ekran-gövde oranı vaat ediyor ve sadece 10.9 mm kalınlığında metal bir gövde içeriyor.

12nm işlemci Mi TV 5 Pro 75 inç modeline güç veriyor ve Xiao AI ses asistanı desteği ile birlikte adil alan ses tanıma özelliğine sahip. Büyük TV, akıllı bir ev kontrol merkezi olarak kullanılabiliyor ve AI ile çalışan PatchWall arabirimi desteği sunuyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...