Xiaomi Redmi K20 Tanıtım Davetiyeleri Gönderilmeye Başladı!

Redmi'nin yaklaşan amiral gemisi Redmi K20, amiral gemisi katili olacak mı? Bir haftalık süre içerisinde bunu öğreneceğiz...

0
79
Xiaomi Redmi K20 Tanıtım Davetiyeleri Gönderilmeye Başladı!

Xiaomi‘in alt şirketi Redmi, yaklaşık bir haftalık süre içerisinde Redmi K20 akıllı telefonunu tanıtacak. Redmi, yaklaşan telefonu yeni amiral gemisi katili olarak pazarlayacak gibi duruyor. Şirketin bugün yolladığı tanıtım görsellerinden bunu anlamak oldukça kolay.

Bir çift boks eldiveni, diğer amiral gemilerini ringte alaşağı etmeye hazır olduğunu belirtmek için kullanılmış. Bu figür pazarlama malzemelerinde öne çıkan ve yaygın kullanılan bir yaklaşımdır.

Redmi, 28 Mayıs’ta yapılması planlanan lansman için davet göndermeye başladı ve içeriği oldukça ilginç. Davet, bir tarafta koyu beyaz yazı ile yazılmış Redmi K20 ve diğer tarafta Daemon King‘in bir görüntüsü olan büyük bir kırmızı kutunu içeriyor.

Kutunun içinde, tanıtım afişlerinde gördüğümüze benzer bir çift boks eldiveni var. Eldivenler Redmi K20 ve “Whatever it takes” notu yer alıyor. Kabaca çevirisini “Ne pahasına olursa olsun” diyebiliriz.

Şirketin bu yaklaşımı telefonun son derece üstün özelliklerle gelmesini kısmen gösteriyor. Ayrıca Çin merkezli bir şirket olduğu için fiyatı bakımından da diğer amiral gemileri ile karşılaştırıldığında daha bütçe dostu olması bekleniyor. Amiral gemisi katili olabilir mi? Bunu şimdilik bilemeyiz ama yakın zamanda bu durum netleşecek.

Redmi K20, boydan boya AMOLED ekrana, açılır selfie kameraya, üçlü arka kamera kurulumuna, ekran içi parmak izi tarayıcısına, Game Turbo 2.0’a sahip olacak. Netleşen özellikleri yakında resmiyete kavuşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here