Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Xiaomi'den Kamera Geliyor!

Xiaomi’den Kamera Geliyor!

-

Xiaomi tarafından hazırlanmış olan ve yeni kamerası ile aynasız bir şekilde gelecek olan model şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı.

Mobil sektörde üretmiş olduğu ürünler ile çok fazla tanınan Xiaomi şimdide kamera sektörüne giriş yapıyor. Marka tarafından son tanıtım yazıları ile bir yeni kamerayı kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kamera için dikkat çeken özelliklerden biri ise aynasız gelecek olması.

Dijital Kamerada Xiaomi Markası 

Xiaomi dijital kamera ile piyasaya gelecekken, markanın ilk cihazları bilindiği gibi her zaman ilgi görüyor. Bu şekilde Xiaomi bu sefer daha fazla yukarı çıkabilir.

mico-wars-us65-xiaomi-yi-is-gopro-competition-on-xiaomis-5th-anniversary-27-03-2015-lhdeer-2-15

Ortakla İyi Bir Model Çıkarıldı

Xiaomi‘nin ortaklarından biri olan dijital kamera üretiminde beraber çalıştığı Xiaomi Yi M1 modelini tanıttı. Yapılmış olan tanıtımlar ile birlikte kameranın özelliklerini öğrenmek mümkün. Cihaz üzerinde yer alan ve bir dikkat çeken özellik ise gece çekimleri pek fazla uygun olmadığından ve Vizör ve flaş yer almadığı için kullanıcıları çok zorluyacak.

20.16 MP‘lik bir sensörün yer almış olduğu Yi M1‘de Sony imzası yer alacak. Ayrıca 3 inçlik bir dokunmatik ekranın bulunduğu kamera ile kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde ekran üzerinden işlem yapabilecekler.

4K Desteği ile Geliyor!

 Yi M1 için önemli özeliklerden bir diğer ise 4K video kaydı özelliği. RAW desteği bulunan Yi M1, paylaşım konusunda da oldukça yetenekli. WiFi, Bluetooth gibi bağlantılar üzerinden kişiler kolay bir şekilde kişiler kamera üzerinden de paylaşım yapabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here