Çinli üretici olan Xiaomi’nin dizüstü bilgisayarı olan Mi Notebook’un şuana dek en net görüntüleri tanıtılmasına az kaldığı halde sızdırıldı.

Fiyat ve performanslı telefonları ile pazarda önemli bir yere sahip olan Xiaomi, akıllı cihazlar ile sınırlı kalmayıp diğer platformlarda da fiyat ve performans odaklı ürünler sunuyor.

Xiaomi‘nin her zamanki gibi uygun fiyat ve yüksek performans sunan ürünleri gibi olan Xiaomi Mi Notebook kısa süre öncede sızdırılmıştı. Son zamanlarda pek çok detayı sızdırılan Mi Notebook‘un tanıtımına kısa süre kala bir kez daha net bir şekilde sızdırıldı.

mi notebook

Daha çok Asus Zenbook’ları andıran Mi Notebook bulundurduğu özellikler ile Macbook Pro’ya rakip olmak için koşturuyor. 6. nesil Skylake işlemcilerden gücünü aldığı iddia ediliyor.

mi notebook

Fiyatı ne kadar olacak?

Sızıntılara baktığımızda giriş modeli 600 dolar olan Mi Notebook 4K çözünürlüğe ve GTX970M ekran kartlı modeli 1000 dolara kadar yükseliyor. Özellik bakımından fiyat elbette yükselecek ancak diğer bilgisayarlara göre daha ucuz olacağı söz konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here