Xiaomi M3 Hindistan da satışa giriyor

Satış rakamlarını haberlerimiz ile duyurduğumuz ve kısa süre içerisinde çok etkin markalardan birisi haline gelmeyi başaran Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Hindistan’a satışı başladı. Hindistan da satışını gerçekleştireceği ilk cihazı olacak olan M3 modeli 15 Temmuz’dan itibaren satışa başlayacak ve ortalama olarak $250 gibi bir fiyata sahip olacak.

Elbette M3 özelliklerini düşündüğümüzde son derece kaliteli ve kullanıcılarına avantaj katacak bir cihaz. 5.0-inç ekran 1920×1080 ekran çözünürlüğü, Snapdragon 800 işlemci ve çift çekirdek 2.3 GHz hız ile M3 gerçekten de kullanıcılarına büyük bir performans canavarını vaat ediyor. Birçok özelliği açısından baktığımızda pazarda yer alan cihazların birçoğundan daha popüler olmamasına rağmen hem fiyatı daha uygun hem de kendisi çok daha kullanışı bir cihaz.

Hindistan pazarının ardından elbette Xiaomi’nin Türkiye pazarına açılacağı zamanlar da gelecektir. Xiaomi bu zaman kadar galiba telefon pazarında Çinlilerin yaptığı en önemli ve kaliteli adımlardan biri.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here