Ana Sayfa Android Haberleri Xperia Z2 Cihazınız Size Canlı Yayın Yapma İmkanı Sunuyor

Xperia Z2 Cihazınız Size Canlı Yayın Yapma İmkanı Sunuyor

-

Son dönemlerin çıkış yakalayan şirketi Sony, size Xperia Z2 cihazınız ile Youtube üzerinden canlı yayın yapabilmenizi sağlıyor.

Sony, sön dönemlerde geliştirdiği cihazlar ve yazılımlar ile birlikte mobil pazarında ne kadar güçlü bir şirket olduğunu herkese gösterdi.

Sony, son amiral gemisi olan değerli cihazı Xperia Z2’ye içerisinde yer alan gelişmiş özelliklerin yanı sıra yeni ve farklı extra özelliklerde sunmaya devam ediyor.

Bu belirttiğimiz özelliklerin bir yenisi de Xperia Z2 ile canlı yayın yapma özelliği. Sony, geliştirdiği yazılımla Xperia Z2 kullanıcılarına youtube üzerinden kolay bir şekilde canlı yayın imkanı sunuyor.

Live on Youtube adlı başarılı canlı yayın uygulamasını telefonunuza indirerek hızlı ve kolay bir şekilde youtube üzerinden canlı yayın yapma imkanını Sony şirketi Xperia Z2 cihazının kullanıcılarına sunuyor.

Güzel ve başarılı bir uygulama olan Live on Youtube, Google Play Stor’dan kolayca indirilerek hızlıca kullanılmaya başlanabilir.

Oldukça gelişmiş ve üst seviye bir kameraya sahip olan Sony Xperia Z2 ile başarılı bir canlı yayın deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sony Xperia Z2 cihazınız ile Google Play Store üzerinden Live on Youtube uygulamasını indirdikten sonra cihazınızda Gmail hesabınıza giriş yaparak canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.

Bir önemli not düşmek gerekirse, eğer canlı yayınınız sırasında telif hakkı içeren veyahutta zararlı bilgi ve görüntü paylaşırsanız canlı yayınınız çabucak silinir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S21 Serisi Şarj Cihazı Olmadan Gelecek

Samsung, Apple'ın son yaklaşımı olan şarj cihazını kutudan çıkarma kararı alacak gibi duruyo. Yani yaklaşan Galaxy S21 serisi için kutu içi şarj...

iPhone 12 Düşme Testi Yayınlandı – Sonuçlar Yine Hüsran

iPhone 12 serisinin her iki yüzü camla kaplıdır. Ancak ön taraftaki cam, Ceramic Shield denilen farklı bir türdür. Aşağıdaki düşme testi videosunda...

Apple 3.Nesil Airpods Geliyor – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Apple’ın muhtemelen piyasadaki en başarılı ürünlerinden biri, kablosuz AirPods ürün serisidir. Şu anda Apple, daha ucuz 2. nesil Apple AirPods ve daha...

Facebook Bulut Tabanlı Oyun Dünyasında Giriyor

Microsoft'un xCloud'u ve Google'ın Stadia'sı, bulut oyun akışı teknolojileriyle oyun endüstrisini değiştirmeye çalıştı. Facebook Gaming, Facebook uygulaması veya tarayıcı üzerinden indirilmeden anında...

Redmi K30S Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Redmi K30S bugün resmi olarak tanıtıldı. Redmi K30 4G, Redmi K30 5G, Redmi K30 Pro 5G, Redmi K30 Pro 5G Zoom Edition,...