Önümüzdeki ay Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda Apple’ın yeni ürünlerinin tanıtılacağı bildirildi.

Yeni Apple TV ve iWatch‘ın Apple Ceo’su Tim Cook‘un geçen yılki WWDC vaadlerinden biri olmasına rağmen yeni ürün kategorilerinde beklenen ürünlerin olmaması hayal kırıklıgı  yaratmıştı fakat bu sefer önümüzdeki ay Dünya Geliştiriciler Konferansıda iWatch veya Apple TV nin kesin olarak tanıtımının yapılmasi bekleniyor.

Apple bir süredirde yeni Apple TV için büyük bir güncelleme hazırlıyor.
Apple TV de yer alması beklenen hareket izleme teknolojisi üzerindede çalışmalar yoğun olarak sürüyor fakat bu konuda apple sıkı güvenlik önlemleri altında haber sızdırmamaya cok büyük özen gösteriyor çünkü yeni Apple TV’de yer alması muhtemel hareket algılama sensörlerinin daha cok oyun odaklı olabilecegide gelen söylentiler arasında.

Apple, Akıllı Evi Mi Tanıtacak?

Apple öncelikle OS X ve iOS 8 gibi yeniden tasarlanmış ios versiyonlarını öne sürerek yeni gündemler oluşturup sağ gösterirken iwatch ve yeni apple tv ile sol vurmaya hazırlaniyor gibi. Dünya Geliştiriciler Konferansıni biraz daha bekleyip gelismeleri takip edecegiz.

Bu arada WWDC’nin açılımı “Worldwide Developers Conference” yani  “Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı”. aslında başında “The Apple” ifadesi de mevcut ama pek sık kullanmamaya özen gösteriyorlar ve  sadece Apple’a ait bir konferansmış gibi gözükmesini istensede WWDC tam anlamıyla sadece Apple’ın konferansı.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here