Abone Ol
Ana Sayfa Oyun Yeni Battle Royale Oyunu Geliyor!

Yeni Battle Royale Oyunu Geliyor!

Ubisoft'un Battle Royale sektörüne giriş yapacağı oyun yakın bir tarihte çıkış yapacak.

-

Oyun dünyasının markalaşmış devlerinden biri olan Ubisoft, yeni battle royale oyunu üzerinde çalışıyor. Paylaşılan iddialara göre yakın bir tarihte yeni bir oyun çıkacak.

Çevrimiçi oyunlarda son yılların modası battle royale oldu ve bu şekilde devam edecek gibi duruyor. BR partisine geç kalan firmalardan olan Ubisoft’un yeni bir BR yapımı üzerinde çalıştığı söyleniyor. Pastadan payını kapmak isteyen Ubisoft, battle royale sektöründe başarılı ürünlerden biri ortaya çıkarmak için çalışıyor.

Fransız oyun şirket, Prisma Dimensions kod adını taşıyan battle royale oyunu Hyper Scape’i yakın bir tarihte duyuracak. Bu iddiaların kaynağında ise oyun sektörünün en güvenilir isimlerinden biri olan Rod Breslau.

Yeni Battle Royale Oyunu: Hyper Scape

Ortaya çıkan iddialar bunlarla da sınırlı değil. Oyunun bir hafta sonra kapalı beta testine başlayacağı, açık betanın ise 12 Temmuz tarihinde açılacağı söyleniyor. Füturistik ve hızlı tempolu bir FPS oyunu olarak tanımlanan oyun, hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkacak. Konsollar için çıkış tarihi belirtilenden daha geç olacak.

Oyun hakkındaki önemli bilgilerden biri ise oyunun en başından itibaren yayıncıların fikirleri alınarak tasarlanmış olması. Böylece oyun daha önce hiç görülmemiş bir Twitch entegrasyon sistemi ile birlikte gelecek.

Oyunun yayıncılarla bu kadar yakın ilişki kurularak geçirilmiş olması hem yayıncılar hem de izleyiciler için güzel bir haber ancak firmanın battle royale sektörüne bu kadar giriş yapması nasıl sonuç verecek hep birlikte göreceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Apple Yeni iMac Modellerini Tanıttı

Apple beklediğimiz gibi uzun zamandır güncellemediği iMac modellerini yeniledi. Fakat beklenilen Apple'ın iMac'lerde farklı bir tasarıma geçmesi idi ve malesef bu olmadı.

vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

Vivo iQOO 5, 17 Ağustos'ta 120W hızlı şarj ile piyasadaki ilk cihaz olarak geliyor. Bugün, marka TUV Rheinland tarafından kullanımının güvenli olduğu...

WhatsApp, Kullanıcıların Birbirlerine Para Gönderebileceği Özelliğini Yayınladı

Facebook son olarak yayınladığı alışveriş özellikleri ile dikkat çekti. Instagram'a ve ana uygulamaya eklenen alışveriş özelliği, butik hesapların işini çok kolaylaştırdı ama...

Samsung Galaxy M51, 25W Hızlı Şarj ile FCC’de Göründü

Samsung, Galaxy M51 olarak adlandırılan yeni Galaxy M serisi akıllı telefon modelini piyasaya sürmek üzere. Cihaz FCC sertifikasına sahip ve 25W hızlı...

WhatsApp Web Nedir? – WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın kullanıcı sayısı milyarları aştı. Akıllı telefonların en çok kullanılan mesaj uygulaması, Facebook gücünden mi yoksa doğru strateji uygulamasından mı bilinmez ama...