Abone Ol
Ana Sayfa Oyun Hyper Scape Yeni Video İle Karşımızda!

Hyper Scape Yeni Video İle Karşımızda!

Hyper Scape, Ubisoft Forward etkinliğinde detaylı bir tanıtım ile kullanıcılara sunulması beklenen firmanın yeni battle royale oyunu olarak karşımızda.

-

Hyper Scape, Ubisoft Forward etkinliğinde detaylı bir tanıtım ile kullanıcılara sunulması beklenen firmanın yeni battle royale oyunu olarak karşımızda. Etkinlik dahilinde oyuna dair bir video paylaşıldı.

Son dönemin en popüler oyun türü olarak kalmayı başaran battle royale, her sınıftan oyun yapımcısının dikkatini çekiyor. Sektöre sürekli yeni oyunlar giriyor ancak bir çoğu uzun süre aktif kalamıyor.

Ubisoft, yeni bir tarz ve grafiklerle oyuncuların dikkatini çekmeyi planladığı Hyper Scape adındaki battle royale oyununu geliştiriyor. Ubisoft’un ücretsiz Watch Dogs 2 dağıttığı etkinlikte paylaşılan videoda oyun karakterleri, oyunun yapısı ve oyun dünyası görülmüş oldu.

Hyper Scape Beta Açıldı

Oyuncuların birbirleri ile kapışacakları oyunda, haritalar 99 kişiye kadar destek verecek. Oyunun beta süreci ise bugün itibarıyla başladı. Beta sürecine dahil olan oyuncular hediye season pass sahibi olabiliyorlar.

2 Temmuz itibariyle YouTube ve Twitch içerik üreticilerine erişimi açılan oyun, son haftada canlı yayın platformlarında zirveye oynamaya başlamıştı. Yeni oyunun, battle royale mantığını farklı ve hızlı bir hale getirdiğini söyleyebiliriz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Apple Yeni iMac Modellerini Tanıttı

Apple beklediğimiz gibi uzun zamandır güncellemediği iMac modellerini yeniledi. Fakat beklenilen Apple'ın iMac'lerde farklı bir tasarıma geçmesi idi ve malesef bu olmadı.

vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

Vivo iQOO 5, 17 Ağustos'ta 120W hızlı şarj ile piyasadaki ilk cihaz olarak geliyor. Bugün, marka TUV Rheinland tarafından kullanımının güvenli olduğu...

WhatsApp, Kullanıcıların Birbirlerine Para Gönderebileceği Özelliğini Yayınladı

Facebook son olarak yayınladığı alışveriş özellikleri ile dikkat çekti. Instagram'a ve ana uygulamaya eklenen alışveriş özelliği, butik hesapların işini çok kolaylaştırdı ama...

Samsung Galaxy M51, 25W Hızlı Şarj ile FCC’de Göründü

Samsung, Galaxy M51 olarak adlandırılan yeni Galaxy M serisi akıllı telefon modelini piyasaya sürmek üzere. Cihaz FCC sertifikasına sahip ve 25W hızlı...

WhatsApp Web Nedir? – WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın kullanıcı sayısı milyarları aştı. Akıllı telefonların en çok kullanılan mesaj uygulaması, Facebook gücünden mi yoksa doğru strateji uygulamasından mı bilinmez ama...