Ana Sayfa Akıllı Telefon Yeni Bir Samsung Galaxy S Active Gelebilir

Yeni Bir Samsung Galaxy S Active Gelebilir

Yeni bir Samsung Galaxy S Active modeli mi geliyor? Performans testlerinde ortaya çıkan akıllı telefonun özellikleri neler olacak?

-

Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarında önemli bir sınıf atladığını söylemek yanlış olmaz. Markanın yeni akıllı telefonları hem tasarım kısmında hem de teknik kısımda değişti. Fakat bu durum bazı modellerin unutulmasına neden oldu. Unutulan serilerden birisi de Samsung Galaxy S Active modelleri oldu.

Galaxy S Active modelleri, genelde amiral gemisi modellerin güçlendirilmiş versiyonu olarak tanıtılıyordu. Amiral gemisi akıllı telefonların suya, toza ve dış etkilere karşı ekstra koruma sunan modelleri olarak tanıtılan Samsung Galaxy S Active serisinin son modeli 2017 yılında tanıtılmıştı.

Yeni Samsung Galaxy S Active Özellikleri Belli Mi?

Son tanıtılan modelin isimlendirmesinde de Galaxy Xcover 4 isminin kullanıldığını görmüştük. Şimdi paylaşılan bilgiler ise yeni bir Samsung Galaxy S Active modelinin yolda olduğunu ortaya çıkarmış durumda.

İddialara göre sağlamlığı ile dikkat çekecek yeni model hazırlanıyor ve bu telefonun içerisinde de Galaxy S9 modellerinde yer alan sistem yer alacak.

İddiaların ortaya çıkmasının nedeni Geekbench testlerinde ortaya çıkan SM-G889F kod isimli akıllı telefon. Daha önce Active modellerinde kullanılan tasarıma oldukça benzer bir tasarım kullandığı görülen telefonun içerisinde Exynos 9810 serisi işlemcilerin kullanıldığı görülüyor.

Samsung Galaxy S Active

İşlemcilerin dışında RAM bellek miktarı kısmında ise 4 GB RAM bellek miktarına yer verildiğini görmekteyiz. Galaxy S9 modelinin Active serisi olarak geleceği iddia edilen akıllı telefonun 12 MP değerinde tek bir arka kamerasının bulunacağı ve 5.2 inçlik bir ekranının bulunacağı ise son iddialar olarak karşımıza çıkıyor.

Gizemli akıllı telefon için henüz Samsung tarafından paylaşılmış bir bilgi yok. Bunun için kesin yorum yapamıyoruz. Seri resmi olarak açıklanacak olursa, daha fazla detay paylaşacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...