Ana Sayfa Oyun Yeni Call of Duty Modern Warfare Oyunu Yolda

Yeni Call of Duty Modern Warfare Oyunu Yolda

Call of Duty Modern Warfare için yeni fragman geldi. Fragmanda yer alan tüm detaylarla yeni oyun.

-

Efsane haline gelmiş olan oyun serilerinden biri olarak karşımıza çıkan Yeni Call of Duty, kısa süre sonra yeni bir oyunla güncellenecek. Seriye yeni eklenecek olan oyun Yeni Call of Duty Modern Warfare adıyla gelecek.

Tamamen yeni dinamiklerle oluşturulmuş olan yapım için paylaşılan bilgilerde ne kadar iddialı bir oyunla karşı karşıya olacağımızın kanıtı.

Yeni Call of Duty Modern Warfare için Yeni Video

Oyun için paylaşılan fragman çok detaylı bir fragman değil. Paylaşılan fragmanda sadece  bir ses dalgasının hareket ettiği ve telsiz sesinin geldiğini görüyoruz. Telsiz sesinde bir kadıının konuşmaları duyuluyor.

Kadın telsiz konuşmalarında “burada bir sorunum var” şeklinde bir ifade kullanıyor ancak tabii ki bu konuşmalardan oyun hakkında bilgi almak pek mümkün olmuyor. Oyunun yapısına ilişkin çok fazla bir bilgi vermeyen fragman, yeni oyunun ne zaman tanıtılacağı konusunda ise çok önemli bilgiler içermekte. Fragmanda yapılan bilgilendirmeye göre yapım, bugün itibariyle tanıtılacak.

Yeni Modern Warfare oyununun nasıl bir yapıya sahip olacağının açıklanacağı ve oyunun tüm gösteriminin yapılacağı tanıtımında saat 20:00 yapılması bekleniyor. Zaten tanıtım için paylaşılan fragmanda yer alan detaylarda bu yönde.

Ayrıca Bakınız: World of Warcraft Classic Hatasız Özellik Listesi Yayınlandı

Uzun süredir beklenen oyunlardan biri olan Yeni Call of Duty Modern Warfare için tanıtımın ardından nasıl detayların ortaya çıkacağını merakla bekliyoruz. Özellikle oyunun grafik yapısının nasıl olacağı en çok merak edilen kısımlar arasında geliyor.

Nvidia ekran kartlarında sunulan yeni ışın teknolojilerinin desteklenip desteklenmeyeceği ve tam olarak nasıl bir oyun yapısının sunulacağı konusunda detayları bekliyoruz. Akşam yapılacak olan tanıtım sonrasında tüm detayları aktaracağız.