Samsung’un geçen günlerde tanıtımını yaptığı Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünün ön siparişi Amazon üzerinden açıldı. İşte ülkemize gönderimi sağlanan Amazon’da satılan Gear VR fiyatı!

Samsung’un geçen günlerde Unpacked etkinliği ile Galaxy Note 7 tanıtımını yaparken beraberinde en sevilen sanal gerçeklik gözlüğü olan Gear VR‘ın yeni modelini de tanıttı. Yeni model Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü tasarım olarak renk dışında bir fark görülmüyor.

Görüş açısı 96 derece olan gözlüğün 110 dereceye çıkarılması ve USB Type-C giriş desteği gelen cihaz bol seçenekler sunuyor.

Amazon Türkiye’ye Kargo Seçeneği Sunuyor!

2016 Model Gear VR‘ın satın alacak olan kullanıcılar Amazon üzerinden ön sipariş ile satın alabilirler. Ön sipariş ile alacağınız ürün 19 Ağustos itibari ile gönderilmeye başlanacak.

screenshot-at-agu-13-05-05-20

 

Normalde çoğu ürünleri ülkemize gönderimi olmayan Amazon, Samsung Gear VR Latest Edition olan sanal gerçeklik gözlüğünü ülkemize gönderiyor. Amazon üzerinden Gear VR’ı almak isteyen kullanıcılar 99.99 dolar ürün ücreti dışında birde 22.04 dolar gümrük ve kargo ücreti ödemeniz gerekiyor.

Kısacası yeni Gear VR’ı Amazon üzerinden alacaksanız eğer 360 TL civarında bir ücret ödüyorsunuz. Ancak belirtmek gerek ki gümrükte sorun çıktı şöyle böyle derdiniz olmadan sadece evde oturup kargonuzu bekliyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Tekrar söyleyelim. Gümrükte sıkıntı bu gözlük için yok arkadaşlar. Gidip gümrükte sorunlar ile uğraşmada yok. Sadece evde kargonun gelmesini beklemeniz ve bir imza atmanız yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here