Yeni Giriş Seviyesi iPad Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Apple'ın fiyatlarda düşüşe geçmesi sayesinde yeni nesil iPad'ın bile geçen yıl piyasaya sürülen cihazla aynı fiyata gelmesine yardımcı oldu...

0
21
Yeni Giriş Seviyesi iPad Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Bugünkü büyük etkinliğinde Apple, sahnede 7. nesil adı verilen yeni giriş seviyesi iPad’i tanıttı. Yeni iPad, 2018 Mart’ında, 9.7 inçlik bir ekranla tanıtılan tabletin geliştirilmiş bir sürümü olarak geliyor.

Yeni iPad “yaklaşık 3,5 milyon piksel” ile daha büyük, 10.2 inçlik bir Retina Ekrana sahip. Önceki modelde yer alan aynı A10 Fusion çipiyle çalışıyor. Bugün itibariyle ABD’de ve diğer 25 ülkede sipariş vermek mümkün. Ama 30 Eylül’de satışa sunulacak.

Yeni iPad Apple Pencil‘i destekliyor. Üstelik Smart Connector‘ü de var. Bu sayede tableti kullanmadığınızda kılıfın içine katlanan Apple’ın Akıllı Klavyesi ile birleştirebilirsiniz.

Yeni Giriş Seviyesi iPad Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Tablet yaklaşık 450gr ağırlığında ve kasa %100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılmıştır. Gereken her şeyi içeren iPadOS işletim sistemi ile çalışıyor. Böylelikle daha iyi çoklu görev, değişken klavye, Dosyalar uygulamasında SD kart erişimi ve Fotoğraflar uygulamasında yeni geliştirilmiş video düzenleyiciye sahip olacaksınız.

Yeni Giriş Seviyesi iPad Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Yeni bir iPad satın alırsanız bir yıl boyunca Apple TV Plus‘a ücretsiz sahip olacaksınız ve tablet yeni tanıtılan Apple Arcade oyun abonelik servisini de destekleyecek. Yeni iPad, 32GB veya 128GB depolama alanıyla gümüş, uzay grisi ve altın renklerinde sunulmaktadır. 459 dolardan başlayan bir Wi-Fi ve hücresel modeli var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here