Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Yeni LoL Şampiyonu: Düşlerin Çobanı Lillia

Yeni LoL Şampiyonu: Düşlerin Çobanı Lillia

Yeni şampiyonun adı tahmin edildiği gibi Düşlerin Çobanı Lillia oldu.

-

Yeni LoL şampiyonu sonunda kesinleşti ve resmi açıklama geldi. Yeni şampiyonun adı tahmin edildiği gibi Düşlerin Çobanı Lillia oldu.

Oyun sektörünün en başarılı yapımlarından biri olan League of Legends, oyuna getirdiği güncellemelerle yeni içerikler ve şampiyonları oyuna katıyor. Geliştirici firma, bu defa yepyeni bir karakteri oyunculara tanıttı.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberde yeni LoL şampiyonu ormancı rolünde olacağını belirtmiştik. Oyunun verilerinde bulunan ipuçlarından yola çıkılarak oluşturulan iddia doğru çıktı ve yeni karakter oyuna eklendi.

Yeni LoL Şampiyonu Düşlerin Çobanı Lillia

Yeni LoL Şampiyonu Düşlerin Çobanı Lillia Yetenekleri

Riot Games’in gözde oyunu League of Legends’ın yeni ormancı karakteri, Lillia adında bir düş geyiği olarak karşımıza çıktı. Şampiyonun yetenekleri de düş konsepti üzerinden tasarlanmış. İşte yeni karakterin yetenekleri:

  • Pasif: Düş Dalı

Lillia’nın yetenekleri Düş Tozu uygulayarak bir süreliğine hedefin azami canının belli bir bölümüne eşdeğer büyü hasarı verir.

  • Q – Çiçek Açtıran

Lillia dalını havada sallayarak yakınındaki rakiplere büyü hasarı verir. Dairenin dış kısmında yer alan rakipler gerçek hasar alır. Saldırısı isabet ettiğinde, Lillia hareket hızı kazanır.

  • W: Dikkat Et! İik!

Lillia başının üstünden bir Dönertohum fırlatarak rakiplere büyü hasarı verir ve onları bir süreliğine yavaşlatır. Eğer Lillia’nın Dönertohum’u ıskalarsa bir rakiple veya yüzey şekliyle çarpışana dek yuvarlanmaya devam eder.

  • E: Dönertohum

Lillia rakiplerini bir ninni etkisi altında bırakır ve Düş Tozu’ndan etkilenen hedefleri gitgide daha da yavaşlatarak bir süreliğine uyutur. Rakipler hasar alarak uyandığında fazladan büyü hasarı alır.

  • R: Mışıl Mışıl

Lillia rakiplerini bir ninni etkisi altında bırakır ve Düş Tozu’ndan etkilenen hedefleri gitgide daha da yavaşlatarak bir süreliğine uyutur. Rakipler hasar alarak uyandığında fazladan büyü hasarı alır.

Karakterin oluşturulma süreci hakkında konuşan Riot Dummerwitz ise şunları söyledi:

“Narin ve sevimli görselleriyle düşlerin rahatsız edici bilinmezliği arasında duygusal bir uyuşmazlık oluşturmak istedim, ayrıca Lillia’nın seslerinin, LoL’deki hiçbir şeye benzemesini istemiyordum.”

Yeni şampiyonun gerçekten benzersiz olduğunu söyleyebiliriz, bakalım 10.15 güncellemesi ile birlikte eklenecek olan yeni LoL şampiyonu oyuncuları mutlu edebilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Apple, 2023’te Katlanabilir Bir iPad Çıkaracak!

Katlanabilir akıllı telefonlar artık yeni bir şey olmasa da, birçok şirket henüz bu yeni tür cihazları piyasaya sürmüş değil. Bu şirketlerden biri...

Xiaomi Mi 10 Ultra, Kamerasıyla Rekor Kırıyor!

DxOMark ekibi, Xiaomi Mi 10 Ultra'nın incelemesi yaptı ve telefon karşılaştırma platformunun standartlarında, en üst sırada yer aldı. 130'luk toplam puan, fotoğrafta...

Dünyanın İlk Şeffaf Televizyonu – Mi TV LUX OLED Transparent Edition

İki Ultra telefonun yanı sıra Xiaomi, dün dünyanın ilk seri üretilen şeffaf OLED televizyonu olan Mi TV LUX OLED Transparent Edition'ı da...

iQOO 5 Pro BMW Edition İle Tanışın!

iQOO, geçtiğimiz günlerde 2020 DMT sezonu için BMW'nin resmi ortağı olduğunu doğruladı. Ayrıca şirketin 17 Ağustos'ta iQOO 5 serisinin özel bir BMW...

Wi-Fi’den Daha Hızlı Li-Fi Teknolojisi Nedir ?

2020 yılında 5G teknolojisi, akıllı telefonlar için bir norm haline geldi ve üst düzey cihazların çoğu ve orta sınıf telefonlar, bu yeni...