Ana Sayfa Akıllı Telefon Yeni Nesil iPhone'lar Selfie Odaklı Olacak!

Yeni Nesil iPhone’lar Selfie Odaklı Olacak!

Yeni nesil iPhone'ların satış noktasının 12MP selfie kamerası olması bekleniyor...

-

Kısa bir süre önce yayınlanan raporda, 2019 yılının yeni nesil iPhone’larda bekleyebileceğimiz değişikliklerden birkaçı gün yüzüne çıktı. Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın en yeni iPhone’ları daha yüksek çözünürlüklü selfie kameralara sahip olacağını iddia etti.

Mevcut iPhone telefonlarda 7MP kamera var. Her ne kadar çözünürlük çok olmasa da, Apple’ın Smart HDR’i sayesinde son derece etkili görüntüler çekmekte. Muhtemelen yeni iPhone’lar piksel boyutunu korurken selfie kameralarını 12MP çözünürlüğe kadar çıkaracak.

Daha fazla piksele ek olarak, Apple, düşük ışıkta daha iyi selfie çekimleri için daha hızlı bir mercek ekleyebilir. Selfie kameranın lensleri, ekranın dışına daha iyi karışabilmelerine yardımcı olmak için siyah bir kaplama da görebiliyor. Bu yüzden fazla göze batmayacak.

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XR Karşılaştırması

Tüm iPhone modellerinin de arka kameralarında daha öncesinde üçlü kamera kurulumlarının olacağı gün yüzüne çıkmıştı. Bu yıl ortaya çıkacak olacak iPhone XR modelinin yükseltilmiş versiyonu, ikinci bir zoom kamerasına sahip olacak.

Genel olarak akıllı telefon dünyasında iPhone’un geçen yılki büyük mali kaybı, bu yıl satış noktalarını değiştirmekler çözüme ulaşılabilir. Bu yüzden Apple tam anlamıyla önemli adımlar atması gerekiyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...