Ana SayfaOtomobilYeni Opel Astra Sızdı!

Yeni Opel Astra Sızdı!

-

Alman otomobil üretici devi Opel’in yeni Astra’sının bilgi ve resimlerin sanal ortamda dolaşmaya başladı bile.

Yeni Opel Astra gelen resimlere bakılırsa gerçek anlamda bir değişime uğramış. Eski Monza konsepti daha ince ve zarif bir şekle bürünmüş durumda. Yaklaşık 100 kg lık bir incelme söz konusu. Özellikle Corsa modelinde öne çıkan çizgiler ile yeni ön ızgarasının farklı bir biçimde değiştiği ve şıklaştığı gözlerden kaçmıyor. Buna bağlı olarak uzun yıllardır kullanılan ön farlarda da küçük değişimler yapılmış. Yeni modellerde ki IntelliLux LED Matrix farları oldukça hoş ve verimli kullanılmış.

bu şekilde göze daha bir hoş görünen Yeni Opel Astra General Motors üretimleri içinde en iyi modellerden biri olmuş. Eski Astra’larda bildiğimiz gibi MultiMedia sistem kullanılmaktaydı. Bu Yeni Opel Astra’da aynı şekilde kullanılmaya devam edilmiş. Artık daha akıllı olan Opeller, Carplay ve Android işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışarak daha fazla teknolojinin araca uygulanmasına neden olmuş durumdalar.

Hem için hem de dışında oldukça fazla bir değişim ile karşılaştığımız yeni Opel, sisteminde bu ufak ama göz alıcı değişimler ile hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde verim alabilecek modeller olmuşlar.
Motor gücü, dış görünümde ki farklı dizaynlar ve içerde uygulanan teknolojiler sayesinde Opel düşünmeyenlerin bile aklını karıştıracak bir güzellik ve yeteneğe kavuşmuş. Bakalım yeni ürün ne zaman lansmana girecek ve kullanıcılar ile buluşacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

  1. Resimde ki gibi olacağını zannetmiyorum ama eğer böyle olacaksa gerçekten çok büyük değişime girmiş eskisini tamamen terk edecek çizgiler olmaycaktır arabamı yenileyeceğim için bekliyorum sabırsızlıkla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here