Yeni Samsung Galaxy A ve J Serisinin Sevkıyat Hedefleri Belli Oldu

0
29

Samsung‘un yaklaşmakta olan orta ve düşük seviye akıllı telefon serisi Galaxy A ve Galaxy J‘nin sevkıyat hedefleri bir pazar lideri tarafından kamuoyuna açıklandı. Rapora göre, orta segment A serisi 20 milyon satış hedefliyor, diğer giriş seviyesi olan J serisi 100 milyon olarak öngörülüyor.

Resmi olarak yalnızca geçen hafta açıklanan yeni Galaxy A (2017) serisi, önceki modelleri gibi Amerika’ya gelmeyecek. Cihazlar, orta segment cihazların çok daha popüler olduğu kanıtlanmış olan Rusya ve Doğu Avrupa gibi daha az gelişmiş pazarlar için hedefleniyor.

Galaxy J (2017) hattı, diğer taraftan, cihazların satılık fiyatlarla ilgili mükemmel özelliklerinden dolayı çok daha popüler olacak gibi görünüyor. Güney Amerika ve Hindistan gibi yükselen pazarlar, serinin iyi satışlarının başlıca itici gücüdür. Bu yılki J serisi telefonlar henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, geçmişteki bazı kaçaklar, önceki modellerde katı bir şekilde gelişen iç cihazları gösterdi.

Geçen yılın J serisi cihazlarının resmi olarak Amerika’da satılmadığı görüşündeyken, bu cihazların resmi bir şekilde satılmayacağı varsayımı bu sene de geçerli.

Bu arada bölgesel bazda bir kilit sistemi olacağından bir kişi hala bu telefonlardan birisini kolayca satın alabilir ancak bu kişilerden biriyseniz, seçtiğiniz cihazın operatörünüz tarafından istenen kablosuz bantları destekleyip desteklemeyeceğini kapsamlı bir şekilde araştırdığınızdan emin olun.

Galaxy Note 7 geri çağırma ve ortaya çıkan sonuçtan sonra Samsung‘un olumlu marka yorumlarına ihtiyacı var, bu nedenle orta düzeydeki çeşitli yüksek kaliteli cihazlara sahip olmak bu konuda yardımcı olacaktır. Öngörülen satış rakamlarının gerçekleşeceği çok sayıda faktöre bağlıdır, şimdilik yapabileceğimiz tek şey beklemek ve görmektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here