Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni Trend Çirkin'den Güzel'e Dönüşmek

Yeni Trend Çirkin’den Güzel’e Dönüşmek

-

İnternette hergün yeni şeyler oluyor. Özellikle sosyal medya fenomenlerinin öncülük ettiği şeyler bir anda ünlü oluyor ve herkes yapmaya başlıyor derken bir bakmışız yeni trend olmuş ve şu aralarda yeni trend çirkin gözükmek.

Vine hayatımızda gerçekten önemli bir yerde çünkü gülmek veya ibretlik tespitleri izlemek ya da yeni fenomen olmaya çalışanları izlemek gerçekten eğlenceli olabiliyor. Özellikle son zamanlarda sosyal medya trendleri vine programından çıkıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde koltuk altı olan trend’ler iğrenç bir görüntü olduğu için çok erken bitti ve bu bizi sevindirdi diyebiliriz. Çünkü ABD ünlüleri dahil birçok ünlüde bu koltuk altı trend’ine katılması bizleri gerçekten bir hayli üzdü çünkü çirkin görüntüler ortaya çıkıyordu.

Şimdi son zamanlarda yeni trend çirkin gözükmek diyebiliriz. Özellikle vine bu alanda gelişti diyebiliriz ve en çok bunu kızlar yapıyor. Trende göre kızlar önce dişlerine kara şeyler sokuyor kaşlarını birleştiriyor gözlük vs. gibi bir bayanı çirkin gösteren aksesuarlardan takıyor ve birkaç ben yapıyorlar kamera karşısına bu şekilde geçyor ve biraz gülümseyip ne kadar çirkin olduklarını gösteriyorlar. Sonra birden kameraya elleriyle vuruyorlar ve bir bakıyoruz az önceki çirkin kız değişmiş ve yaptıkları değişim ise bütün çirkin gözükmek için yaptıkları şeyleri çıkartıyorlar. Yüzlerine makyajlar sürmeler rujalar ve güzel gösteren elbiseler giyip kameraya çıkıyorlar yani çirkinden bir anda güzele dönüşüyorlar.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here