hexh2o

Hem havada, hem de su da video çekebiliyor!

Şuanda piyasaya girmiş onlarca drone modeli bulunuyor fakat hepsinin özellikleri birbirine benziyor diyebiliriz. Eğer su ile uğraşıyorsanız, denizi seviyorsanız su üzerinde hareket edebilen, su üzerinde kayıt alabilen su geçirmez drone HexH2o tam size göre olabiliyor. Karbon fiber dış gövdeye sahip yeni nesil drone, su üzerindeyken eğim kazanarak su altın video kaydı alabiliyor.

HexH2o adlı drone modelinin bir diğer özelliği ise, motorlardan biri hasar alsa, çalışmaz hale gelse bile dengeyi moduna geçip uçuşa devam edebilme özelliği diyebiliriz. Bu şekilde en ufak bir hatada uçuş iptal olmuyor ve cihaz havada rahatlıkla kalabiliyor. HexH2o içerisinde DJII Zenmuse H3-3D adlı kamera bulunuyor, kameranın uzaktan kontrol edilebilme sayesinde görüntü alırken drone yönü ile uğraşmak yerine direk kamerayı kontrol edebiliyorsunuz.

HexH2o adlı cihaz henüz piyasaya giriş yapmadı. Çıkış tarihi için önümüzdeki yılın, yani 2015’in Ocak ayında, 3. veya 4. hafta içerisinde piyasaya girmesi planlanmış. Kullanıcıya yılın ilk ayında sunulacak olan ürünün fiyatı 3658 dolar olarak belirlenmiş. Ucuz bir fiyat olmasa da, sunduğu özellikler ile verilen parayı hak eden bir model olduğunu söyleyebiliriz. HexH2o için hazırlanmış bir kullanım & gösterim videosu bulunmakta. Lafı fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalarak teknolojinin en yenilerinden haberdar olabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here