Ana SayfaTeknoloji HaberleriYepyeni Tomb Raider Angelina Jolie Yok!

Yepyeni Tomb Raider Angelina Jolie Yok!

-

Angelina Jolie ile akıllarda iz bırakan Lara Croft’un serisi Tomb Raider’ın filmi yepyeni bir karakter ile beraber geliyor. Angelina Jolie artık olmayacak !

Son olarak Rise of The Tomb Raider’ı aslında arkamıza yaslanarak uzun zaman bilgisayar başında oyun oynayarak tanıdık ve keyifle vakit geçirdik. Aslında hepimiz milyonlarca insan Lara Croft’u oyunlardan tanımaktayız. Fakat Lara Croft adını milyonlarca insana kazıyan ve o sananların oyuncuların Angelina Jolie‘di.

“>Mükemmel ötesi olarak Lara croft oyunculuğu ile karşımıza gelen”Lara Croft: Tomb Raider” ve “Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı” olarak bildiğimiz iki yapım ile aklımızı gönlümüzü ve bizleri etkileyen Angelina Jolie, artık yaş ilerliyor diyemi (pek belli etmiyor ama ) bilmiyorum ancak farklı bir karakter ile tekrar Tomb Raider filmi çekilme kararı alarak karşımıza çıkacağı biliniyor.

AliciaVikanderTombRaiderMovie

Angelina’nın yerine artık  The Danish Girl,Ex Machina ve Anna Karenina gibi filmlerdeki oyunculuk başarısı ile bilinen Alicia Vikander, yeni Lara Croft‘umuz olacak. Eleştirmenler tarafından beğenilen bu seçimin yanı sıra yönetmenlik tarafında ise The Wave ve Escape filmlerinden tanıdığımız Roar Uthaug olacak. 16 Mart 2018‘de vizyona girececek.

Bakalım Alicia Vikander güzel bir başarı sergileye bilecek mi?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here