Dubby

Son zamanlarda ilgi çekici bir nitelik kazanarak, bu noktada kendisini gösteren hatta bu bağlamda yeni fenomenlerin oluşmasına zemin hazırlayan dublaj uygulamaları, son derece ilgi çekici bir pozisyonda bulunarak; fazlasıyla ilgi çekmeye yakın zamanda başlamıştır.

Dubby ile Dublaj Uygulamaları Faaliyete Geçecek

Bu tür dublaj uygulamalarının rağbet görmesi sonucu bir Türk uygulaması da ön plana çıkacak bir konumda yer edineceğe benziyor. Bu alanda da adından sıkça söz ettirerek, aktif bir biçimde kullanılacağa benziyor. İstenilen sonuçlara ulaşma noktasında kendisini gösterecek olan bu uygulamanın adı Dubby.

Berkay Başöz

Dubby Uygulaması
Dubby uygulaması dublaj anlamında farklı bir hizmet verecek
Berkay Başöz tarafından geliştirilen uygulamada, 30 saniyelik dublaj videoları çekebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Yasal sınırlar dahilinde şarkıların ya da ünlü film repliklerinin 30 saniyelik bir kısmını bünyesinde barındırarak, bu bağlamda son derece kaliteli video çekme seçenekleri ile karşı karşıya geleceğinizi gösteren uygulama neticesinde, daha aktif bir biçimde istenilen sonuçlara ulaşabileceksiniz. Oldukça fazla ses ve müzik arşivine sahip olabileceksiniz. Söz konusu yerli dublaj programı 1000’den fazla kaydı içerisinde barındırarak, bu bağlamda istediğiniz dublajı yapabilme şansını sizlere veriyor.

Dubby’de söz konusu dublajlar gerçekleştirilirken, görüntü kirliliğine sebep olacak uygulamalara son verilerek, tamamen sadelik öne çıkarılıyor. Şimdilik sadece Android versiyonu ile hayata geçirilen dublaj uygulaması ilerleyen zamanlarda iOs işletim sistemlerinde de faaliyet göstererek, bu bağlamda gerekli düzeyde sonuçlarla da faaliyet gösterilecektir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.