Freelyshout sosyal medya sitesi
Yerli sosyal medya sitesi

Sosyal medyanın, günümüz dünyasında azımsanamayacak bir etkisi bulunuyor. Özellikle gençler arasında populer olan bu platformlarda her gün belli bir süre harcıyor ve her boş vaktimizde bu tarz web sitelerine yöneliyoruz.

Freelyshout Sosyal Medyanın Yerli Sitesi

Facebook, Twitter gibi sosyal medya devlerine yerli bir site kafa tutmaya hazırlanıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, “Freelyshout.com” adıyla kurulan bu sosyal medya sitesini kuran Kocaelili iki gence advet göndererek; proje hakkında sunum yapmalarını ve katılımcıları bilgilendirmelerini istedi.

Tüm sosyal medya sitelerinde yapabildiğiniz işlevlere sahip olan bu yerli sosyal medya sitesinin yaklaşık olarak 140 bin üyesi bulunuyor; ve her gün profil sahibi olan kişi sayısına ortalama 800 kişi ekleniyor.

Yasin Ersoy ve Ertan Aktaş; yaptıkları açıklamalarda var ettikleri sitenin dünya çapında bir populariteye kavuşmasını ve zamanla bir sosyal medya devi haline gelmeyi amaçladıklarını dile getirerek, bakanlıktan ve kullanıcılardan destek beklediklerini ifade ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here