Youtube

Ülkemizde ve dünyada popüler olarak kullanılan video kanalı Youtube‘ye 360 derece video özelliği aktif edildi. Youtube‘de aktif hale getirilen özellik sayesinde IC Real Tech Allie, Kodak SP360, Bublcam, Giroptic 360cam ve Ricoh Theta gibi bir çok optik mekanizma ile çekilen 360 derece videoları izleye bileceksiniz.

360 derecelik çekimleri izlemenin yanı sıra, bilgisayarınızdan videonun içinde gezme olanağına mause yardımıyla sahip oluyorsunuz.  Farklı bir deneyim ve ilgi çekisi olmasının yanı sıra, Android işletim sistemi için geliştirilmiş olan videolar içerisinde, telefonunuzda ki sensör yardımıyla gezinmeniz de mümkün.

360 derece videoların farkları ne olacak ?

Bir çok kullanıcının beğenisi kazanan Youtube 360 derece video desteği ile sanal gözlük yardım ile müthiş deneyimlere şahit olabilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 sızdırıldı

Youtube

Çekilen videoların içerisinde anı yaşıyor gibi ve tüm gerçekliğiyle şahit olmanız mümkün. Yakın zamanda iOs platformu içinde desteklenecek olan 360 derece video özelliği tüm modellere entegre edilecek. Sizler için hazırlamış olduğumuz videoları aşağıdan izleye bilirsiniz.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here