YouTube Academy

YouTube, yeni bir etkinlik düzenleyerek, video sitesinde ön plana çıkmak isteyen kullanıcılarına yönelik bir seminer gerçekleştirecek. Online içerik üreticilerine yönelik olan bu harekette, öne çıkmalarını ve hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırıcı yönelik bir gelişme ile karşı karşıya getirebilecek bir uygulama olarak düzenlenecek.

YouTube, Seminer Vermeye Hazırlanıyor

YouTube Academy
YouTube, seminer hazırlığında

YouTube Academy adı altında yapılacak olan etkinliği; Google Türkiye blogundan da duyurarak, bu etkinlikten faydalanmak isteyen kişilere yönelik bilgi verici bir açıklamaya yer verildi. YouTube’a dakikada 300 saatlik bir video yüklendiğini belirterek, son derece yoğun bir kullanım traiği ile karşılaşabiliyoruz. Bu tür bir video trafiği de ister istemez yeni yıldızların ortaya çıkmasına mahal veriliyor. Yeni yıldızların parlaması anlamında da YouTube Academy 2015 etkinliği düzenlenmesi noktasında kendisini gösteriyor.

YouTube bu alanda yükselmek isteyen kişilere hem teorik hem de uygulamalı eğitim vererek; daha da bilgili bir biçimde bu semineri noktalaması için çalışmalara başladığını açıkladı. Online kurslarla uygulamalı stüdyo seçeneklerini birleştiren YouTube Academy’den fayda sağlayacak bir konumda yer alabilirsiniz.

İçerik üreticilerini davet eden ve 20 Mart tarihinden itibaren 4 ay sürecek olan kurslara başvuru yaparak, bu noktada kendilerini daha da eğitme noktasında bir girişimde bulunabilirler.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.