Abone Ol
Ana Sayfa Mobil Uygulamalar YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

YouTube videolarınızı indirmenin pratik ve kolay yolu! Hadi hep birlikte inceleyelim..

-

YouTube videolarını indirmek şaşırtıcı derecede kolay ve denemek için birçok neden var. Örneğin. İnternet bağlantısı olmadan izlemenizi sağlar, bu da kendinizi güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlerde, uçaklarda, trenlerde ve gezilerde eğlendirmek için ideal bir yoldur.

Sınırlı veri iznine sahip bir mobil planınız varsa YouTube videolarını indirmek de harikadır. Ev Wi-Fi‘nizi kullanarak bunları telefonunuza indirebilir ve veri kotasını geçme riski olmadan hareket halindeyken izleyebilirsiniz.

YouTube, iş için (hem masaüstü hem de mobil cihazlarda) bazı ücretsiz araçlar sağlar ve kullanabileceğiniz üçüncü taraf ücretsiz YouTube indiricileri de vardır. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

YouTube videolarını indirmek yasal mı?


YouTube videolarını indirmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmak, Youtube’un hizmet şartlarına aykırıdır; bu, yalnızca doğrudan sunucularından video akışı yapabileceğinizi belirtir. YouTube videolarını indirmek, telif hakkı sahibinden izin almadıkça, herkese açık alanda yoksa veya videonun sahibi siz olmadığınız sürece potansiyel telif hakkı ihlaline de yol açar.

Bununla birlikte, YouTube web hizmeti ve kendi uygulamaları aracılığıyla video indirmek için bazı yollar sunuyor. Bu kılavuzda, bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız ve sizi iPhone, Android, Mac ve PC için mevcut diğer seçeneklere yönlendireceğiz.

Şu anda mevcut olan en iyi YouTube indiricisi: WinX HD Video Converter Deluxe Denediğimiz tüm YouTube indiricilerinden WinX HD Video Converter Deluxe en etkileyici olanıydı. Uygulama sadece videoları indirmekle kalmaz, aynı zamanda onları hemen hemen her formata dönüştürebilir, DVD’lerden ve Blu-ray disklerden içerik kopyalayabilir. 4K içeriği de kolaylıkla işler. Aşağıdaki yazılımdan farklı olarak ücretsiz değildir, ancak daha güçlü bir araç bulamazsınız. Gelelim ücretsiz yöntemimize:

youtube-videolari-ucretsiz-nasil-indiririz

1- 4K Video Downloader‘ı edinin

YouTube videolarını bir Windows PC’ye indirmek için, 4K Video Downloader‘ı indirip yükleyerek başlayın. Bu çok yönlü yazılım tamamen ücretsizdir ve tüm oynatma listelerini, 360 derece ve 3D videoları indirebilir. Tamamlandığında, ‘Başlat’ işaretli kutuyu işaretleyin ve ‘Son’ düğmesini tıklayın.

2- Video URL’sini kopyalayıp yapıştırın

Web tarayıcınızı açın, YouTube’dan indirmek istediğiniz videoyu bulun ve URL’sini adres çubuğundan kopyalayın. Ardından 4K Video Downloader’a dönün ve sol üstteki yeşil ‘Bağlantı Yapıştır’ düğmesini tıklayın.

Yazılım, video hakkındaki bilgileri alır ve size çeşitli kalite seçenekleri sunar. Bunlar orijinal videonun kalitesine bağlı olarak değişecektir, ancak yazılım YouTube videolarını varsa 4K olarak indirebilir.

3- Kaliteyi ve formatı seçin

4K Video Downloader, tüm YouTube videolarını indirmenize veya yalnızca sesi kopyalamanıza olanak tanır. Soldaki açılır menüyü kullanarak tercih ettiğiniz formatı seçin, ardından sağdaki menüyü kullanarak bir biçim seçin. Videolarımız için MP4’ü tercih ediyoruz, çünkü kalite ve dosya boyutu arasında iyi bir denge sağlıyor ve temel olarak her cihazda oynatılabiliyor.

Ardından kalitenizi seçin. TV’nizde veya PC’nizde video oynatmak için en yüksek çözünürlüğü seçmenizi öneririz, ancak bunun inerken daha uzun süreceğini ve daha fazla yer kaplayacağını unutmayın. Neyse ki, ne kadar yer kaplayacağını görmek için soldaki tahmini dosya boyutunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, alttaki ‘Göz at’ düğmesini kullanarak indirilen videonun nereye kaydedileceğini de seçebilirsiniz. Daha sonra ise, ‘İndir’i tıklayın.

4- YouTube videosunu indirin

YouTube videosu şimdi sizin için indirilecek. İçerik oluşturucunun kanalında başka videolar varsa, 4K Video Downloader bunları da indirmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Aynı anda 24 videoya kadar indirebilir.

Videonun indirilmesi tamamlandığında, hedef klasörde bulabilir veya 4K Video Downloader’da sağ tıklayıp ‘Oynat’ seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayarları değiştirmedikçe, yazılımı kaldırmayı seçinceye kadar video, yazılımı kapatıp yeniden başlatsanız bile bu listede kalacaktır.

5- Akıllı Modu deneyin

Videoları aynı biçimde sık sık indiriyorsanız Akıllı Mod’a göz atın. Bu, indirme tercihlerinizi kaydeder ve otomatik olarak yükler. Sağ üstteki ampul simgesine tıklayın ve bir dahaki 4K Video Downloader’a URL yapıştırdığınızda, en son kullandığınız ayarlarla anında indirilir.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Apple Yeni iMac Modellerini Tanıttı

Apple beklediğimiz gibi uzun zamandır güncellemediği iMac modellerini yeniledi. Fakat beklenilen Apple'ın iMac'lerde farklı bir tasarıma geçmesi idi ve malesef bu olmadı.

vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

Vivo iQOO 5, 17 Ağustos'ta 120W hızlı şarj ile piyasadaki ilk cihaz olarak geliyor. Bugün, marka TUV Rheinland tarafından kullanımının güvenli olduğu...

WhatsApp, Kullanıcıların Birbirlerine Para Gönderebileceği Özelliğini Yayınladı

Facebook son olarak yayınladığı alışveriş özellikleri ile dikkat çekti. Instagram'a ve ana uygulamaya eklenen alışveriş özelliği, butik hesapların işini çok kolaylaştırdı ama...

Samsung Galaxy M51, 25W Hızlı Şarj ile FCC’de Göründü

Samsung, Galaxy M51 olarak adlandırılan yeni Galaxy M serisi akıllı telefon modelini piyasaya sürmek üzere. Cihaz FCC sertifikasına sahip ve 25W hızlı...

WhatsApp Web Nedir? – WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın kullanıcı sayısı milyarları aştı. Akıllı telefonların en çok kullanılan mesaj uygulaması, Facebook gücünden mi yoksa doğru strateji uygulamasından mı bilinmez ama...