YouTube
YouTube, sanal gerçeklik anlamında da kendisini gösterecek

Gelirini arttırma için her geçen gün farklı bir uygulamaya adım atan YouTube, yeni bir özelliği tanıtarak; bu anlamda değişik video seçeneklerin de video takipçileriyle buluşturmak istiyor. İçerik sahipleri tarafından yüklenen videolar sayesinde giderek büyüyerek, kendisini ön plana çıkaran video blog sitesi, bu kapsamda adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

YouTube’da 360 Derecelik Video Dönemi

YouTube
YouTube, videolarında 306 derecelik bir görünüm sağlayabilecek

YouTube, video izleme seçeneklerinde sanal gerçeklik gözlüklerine de yer verecek ve bu kapsamda videolara farklı bir boyut getirerek 360 derecelik bir oluşum ile karşılaşılması noktasında fayda sağlayacak bir gelişme olarak ön planda kalmaya devam edecek.
İçerik üreticilerine ödeme yapmasına ve 1 milyar kullanıcıya ödeme yapmasına rağmen hala istediği karı edemeyen YouTube, videolarda sanal gerçeklik akımını taşıyarak; bu kapsamda daha faal izlenme oranlarını yakalamayı umut ediyor.
Kullanıcıların ne zaman kullanmaya başlayacağı tam belirlenmeyen uygulamanın mobil cihazlarda da yer edinmesi sağlanarak; bu kapsamda öne çıkan akıllı telefonlara da hizmet götürmesi bekleniyor. Android ve iOs uygulamaları ile de ön plana çıkacak olan sanal gerçeklik hizmetiyle videoların farklı bir özelliğe bürünmesi kesin olarak gözlemlenebiliyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here