Ana SayfaTeknoloji HaberleriYouTube'den Yeni Popstar: Buray

YouTube’den Yeni Popstar: Buray

-

YouTube gibi büyük video siteleri aslında halkımız için ve kullanmayı bilenler için çok iyi bir sistem diyebiliriz. Çünkü Justin Bieber dahil pek çok ünlünün bu sitelerden meşhur olduğunu unutmayın. Şimdi’de YouTube’de yeni bir popstar belirdi. Buray kendi kanalında kendi videoları ile meşhur olmaya devam ediyor

Buray kendi YouTube kanalında paylaştığı videolar ile büyük beğeni topladı ve Popstar yolunda gittikçe beğenilerek büyüyor diyebiliriz. Paylaştığı 2 video tam 6 milyon kişi tarafından izlendi ve bu amatör bir kişi için çok iyi bir rakam diyebiliriz. Çünkü hiçbir yerde reklamı olmadan ve büyük şarkıcılar tarafından desteklenmeden hızla büyümek o kişinin gerçekten yetenekli ve kaliteli bir sese sahip olduğunu gösterir.

Youtube kanalına girip Buray’ın şarkısını sizlede dinlerseniz gerçekten şarkının sözleri ve sesinin güzel olduğunu anlayacaksınız. Yorumlar’danda fark edersiniz fakat biz dinlerken şunu anladık ki Buray’ın sesi Kenan Doğulu başta Yalın da ikinci planda olmak üzere bu iki ünlü şarkıcımıza çok benziyor. İlk dinlediğimizde çok şaşırdık diyebiliriz çünkü bu kadar benzerlik olabilir mi diye birbirimize sorsakda sesin Buray’a ait olduğundan eminiz.

Buray yaptığı İstersen şarkısı ile gün geçtikçe dinlenme ve aranma kelimelerinde büyümeye devam ediyor sizde Buray’ın resmi kanalında şarkılarını takip edebilirsiniz ve çok beğenilen İstersen şarkısı için yapılan klibin videosunuda makalemizde bulabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here