ZTEnin yeni amiral gemisi tanıtıldı

Akıllı telefon piyasası oldukça fazla gelişme gösterdiğinden dolayı; bu aşamada Çinli firmaların da kendini göstermesine şahitlik edebiliyoruz. Bu aşamada öne çıkan firmalardan birisi olan ZTE de son telefon modeli olan Nubia Z9 hakkında gerekli bilgileri vermeye başladı.

ZTE, Akıllı Telefon Piyasasında Yükseliyor

ZTE, Nubia Z9'u tanıttı.
Çinli teknoloji firması; akıllı telefon piyasasına sık sık yeni modellerini dahil ederek; kapsamlı bir çalışma içerisinde yer aldığını gösteriyor. Geçen ay piyasaya sürdüğü Nubia Z9 Max adlı modelinin arkasından çalışmalarını sürdürdüğünü yeni amiral gemisi Nubia Z9 adlı modelinin duyurusunu yaparak; mobil meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Tasarımıyla da ilgi çekici bir seviyede yer alan Nubia Z9; 0.8 mm kalınlığında yer alırken; çerçevesiz akıllı telefonlar arasında gösteriliyor. Ekran boyutunun da 5.2 inç büyüklüğünde olduğu akıllı telefon modelinde Full HD çözünürlüğün yanında kavisli bir ekran seçeneği kendini gösteriyor. İşlemci konusunda da Qualcomm’un 64 bit sekiz çekirdekli Snapdragon’a yer verilmiş. Bunun yanında da 32 GB’lık RAM desteği ile 32 GB’lık dahili depolama alanın akıllı telefonda var olan özellikler arasında yerini alıyor.

Narin bir tasarımla ilgi çekici bir boyutta yer alacak olan ZTE Nubia Z9 akıllı telefon modelinde; Android 5.0 işletim sistemi kendini gösteriyor. Bu şekilde de Çinli teknoloji firması tarafından meydana getirilen bu mobil cihaz; ilgi çekecek bir seviyede yer alacağa benziyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here