Ana SayfaAkıllı TelefonZTE S Serisinin Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

ZTE S Serisinin Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

ZTE S serisi çok yakında satışa sunulacak. Serinin ilk telefonuna dair detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

-

ZTE, yeni Axon 30 Pro’yu çok yakında satışa sunacak. Üretici ayrıca, ilki ZTE S olarak piyasaya sürülecek yeni bir akıllı telefon serisini de duyuracağını sözlerini ekledi. Bugün yeni telefona dair detaylar gün yüzüne çıktı.

ZTE CEO’su Ni Fei tarafından paylaşılan bir poster, ZTE S olarak adlandırılan akıllı telefonun arka kısmını gözler önüne seriyor.
Resimde görüldüğü gibi ZTE S, ana kamera 64MP sensör olmak üzere dört arka kameraya sahip olacak. Yükseltilmiş kamera muhafazası çift yüzeye sahip. Bazı kısımlar pürüzsüz bir yüzeye sahipken, diğerinde parlak kumtaşı benzeri bir yüzey bulunuyor.

ZTE S, camdan yapılmış gibi görünen kavisli bir arka yüze sahip ve renk modrli pembe-mavi bir gradyan iceriuor. Telefonun görünümünün üzerine düşen açıya göre değişeceğinden eminiz. Bu rengin hayranı değilseniz, lansmanda başka renk seçenekleri olacağına inanıyoruz.

ZTE

Genç nesli hedef alan ZTE S hakkında hala pek bir şey bilinmiyor. Yine de henüz bilinmeyen lansman tarihi yaklaştıkça daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz. Piyasaya çıktığında, Axon serisinden daha uygun fiyatlı olması bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here