Dünyaca ünlü Çinli üretici olan ZTE’nin daha önce çıkartmış olduğu ZTE Nubia Z9 Max ve Nubia Z9 Mini modelleri oldukça güçlü olan teknik özellikleri ile ön planda olan cihazlardan olmuşlardı. Önü ve arkası cam olan, kasası metal olan bu modellerden ilki 5.5 inç büyüklüğünde ki Full HD ekranı ve 16 MP arka ile 8 MP ön kamerası ile oldukça iyi seviyede bulunan teknik özelliklere sahiptirler. Snapdragon 810 işlemci, 2.900 mAh değeridne ki bataryası ve 3 GB RAM’i ile oldukça göz doldurmuştu. Nubia Z9 Mini ise 5 inç büyüklüğünde Full HD erkana ve 16 MP arka ile 8 MP ön kamerası ile ilk model kadar iddialıdır.

ZTE-Blade-S6

Bu modellerden sonra duyurulan ZTE Blade S6 Plus, büyük ses getirecek orta segment bir telefon olacağa benziyor. Blade S6 modelinin daha büyük erkana sahip olan modeli Blade S6 Plus ile Blade S6’nın yeni sürümünü çıkartacağını duyuran ZTE, bu modelinde de Blade S6’da bulunan Snapdragon 615 işlemciye yer vermektedir. 2 GB RAM’in yanı sıra 13 MP çözünürlüğünde arka kamerası ile 5 MP çözünürlüğünde ki ön kamerasıyla iddialı cihazlardan birisi olacak bu akıllı telefon 5.5 inç büyüklüğünde ki ekranı ve Full HD çözünürlüğü ile ön plana çıkmaktadır.

Bugün Ebay üzerinden satışa çıkmış olan bu akıllı telefon modeli, 299 Dolar ile satışa çıkmış durumdadır. Blade S6’nın daha büyük ekranlısını isteyenler için çok sevindirici bir gelişme olan Blade S6 Plus, kullanıcıların ne derece ilgi göstereceğini zaman içerisinde gösterecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here