ZTE Stratejik Planlama

İlk çeyrekte yaptığı sıçrama ile ZTE Çin’deki akıllı telefon devi olmaya aday olarak görülüyor.  Hong Hong’un ileri gelen haber ajansının yaptığı habere göre, elektrnik ekipman üretimi yapan şirketlerin yaptığı değişiklikler arasında en titiz şekilde oluşturulan strateji ZTE’nin. 2012 de tutmayan planların ardından değişime gidilmesi profesyonel bir strateji ile yola devam etmeleri finansal olarak ZTE’nin yükselişe geçeceğine büyük bir işaret.

Yapılan değişikliklerde ZTE‘nin kazanç kapısı düşük alanlardan kendini çekeceği belirtiliyor. Bu plan değişikliği ile ZTE’nin ışığı parlayacak gibi duruyor.

Çin kaynaklı finansal analiz uzmanları ZTE’nin kullanıcılar tarafından benimsenen bir marka haline gelmesinin ardından uygun fiyata çitası yüksek teknolojilerin satılması ile hızlı bir şekilde dünya pazarında bir dev haline geleceğini umuyor.

ZTE’den Yeni Akıllı Telefon: Small Fresh 4

Ayrıca ZTE radikallikten uzak bir şekilde neredeyse her yazılıma açık telefon üretmenin mantıklı olacağını düşünerek hem Android hem Windows Phone ile çalışan modeller geliştiriyor. Ayrıca yerel GSM firmaları ile yaptıkları anlaşmalarla yerel pazarlara oturmak için büyük adımlar atıldı.

ZTE bu bir çok gelişmenin ardından beklentilerin üzerine çıkacak gibi duruyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here